2019 Results


Tuesday, July 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Eagle Street FC 2
 
Tuesday, July 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 0
The Storm 7
 
Monday, July 15, 2019 @ 8:30pm
Final
BYOB 1
The Storm 0
 
Monday, July 15, 2019 @ 8:30pm
Final
What Starts With a W? Beer 5
Clann na Gael 1
 
Monday, July 15, 2019 @ 8:15pm
Final
St. George's FC 1
Real B Town Blue Birds 2
 
Monday, July 15, 2019 @ 8:15pm
Final
Sportboys TC 0
1-800-SIDLINEBLING 1
 
Monday, July 15, 2019 @ 8:00pm
Final
Iguanas 5
Stegman's United 0
 
Sunday, July 14, 2019 @ 8:30pm
Final
Red Devils 1
Vojos Heroes 0
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Two Gingers 2
Chameleons FC 0
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 5
Metro Young Boys 1
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Geri-hat-trick 3
MKSA Royals 4
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Simba United 4
Saint Croix Valley United 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Sporting Real United FC 1
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
Head FC 7
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 3
Liverpool FC 1
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Nineteen FC 0
Stegman's Blues 5
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
La Cantera 0
Junior Legends 3
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Mill City FC 0
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Soccer Source United 0
RockCity FC 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Irrational Confidence FC 1
Warriors F.C. 4
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 3
African Tonic 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Suryoye 4
One Touch FC 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 4
FC Bosna 3
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 3
3M Dogs 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 4
Tonka United 2
 
Sunday, July 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 0
Team Shamu 2
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:00pm
Final
Head FC 8
Minnesota Axmen 0
 
Monday, July 8, 2019 @ 8:30pm
Final
Rovers 1
Mpls International FC 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 8:30pm
Final
Blast II 1
Palangs FC 2
 
Monday, July 8, 2019 @ 8:15pm
Final
Lyons 2
Kickers 04 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 7:30pm
Final
TCFC 0
MacPherson FC 3
 
Monday, July 8, 2019 @ 7:00pm
Final
Grain Belt NordEasters 2
Sportboys TC 4
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Sunday FC 2
Mothers of Invention 4
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
Clann na Gael 3
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 1
Untouchables 2
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 3
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
Half Time Rec 6
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 3
ACME 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
1-800-SIDLINEBLING 4
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Blast 3
Medtronic Pacers 3
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 2
River Otters 5
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Haaka Greys 3
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
LynLake United 2
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
BYOB 0
What Starts With a W? Beer 4
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
TR United FC 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 2
Vandals 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
St. George's FC 4
GoSoccer 1
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
The Storm 5
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 3
Beer Engines FC 2
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:00pm
Final
Medtronic Shocks 0
Brit's Pub FC 2
 
Sunday, July 7, 2019 @ 8:15pm
Final
Head FC 2
Mill City FC 2
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 2
Sunu Foundation FC 2
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 4
Saint Croix Valley United 6
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
Suryoye 1
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 3
Liverpool FC 4
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Fury FC 0
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 1
Junior Legends 2
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Dynamo Eden Prairie 7
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Soccer Source United 5
Two Gingers 3
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
The bunker 1
Hercules FC 1
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
African Tonic 2
Muggins FC 4
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 5
MKSA Royals 2
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Red Devils 2
Blackwatch F.C. 0
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 0
RockCity FC 3
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Metro Young Boys 2
Lakeville United 7
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Tonka United 0
Tsunami FC 4
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Nineteen FC 0
General Mills Cheerios 4
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 3
Pieces of Schmidt 3
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Shamu 1
Rampage FC 1
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Geri-hat-trick 3
Du Nord FC 3
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
Irrational Confidence FC 3
 
Sunday, July 7, 2019 @ 6:15pm
Final
Simba United 4
BEEF! United 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 8:30pm
Final
Grain Belt NordEasters 1
GoSoccer 0
 
Monday, July 1, 2019 @ 8:30pm
Final
Clann na Gael 3
JAWA FC 4
 
Monday, July 1, 2019 @ 7:30pm
Final
Brit's Pub FC 2
MacPherson FC 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 7:00pm
Final
Longfellow Sunday FC 3
Sunset FC 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 7:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
Sportboys TC 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:45pm
Final
Team Awesome 1
Haaka Greys 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
What Starts With a W? Beer 6
ACME 0
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Palangs FC 0
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
St. George's FC 2
1-800-SIDLINEBLING 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 0
Medtronic Shocks 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Blast II 2
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Bloomington Knights 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Rovers 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Untouchables 2
TR United FC 5
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 0
Eagle Street FC 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Beer Engines FC 5
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
TCFC 3
Magnum 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
BYOB 1
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 6
Minnesota Flying Loons 0
 
Sunday, June 30, 2019 @ 8:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
Red Devils 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 8:30pm
Final
Warriors F.C. 5
Longfellow Nineteen FC 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 0
Chameleons FC 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 1
Rampage FC 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
La Cantera 0
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 6
Geri-hat-trick 0
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 2
The bunker 3
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 4
Soccer Source United 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
One Touch FC 6
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 1
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 3
Du Nord FC 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Fury FC 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 2
RockCity FC 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 3
Minnesota Axmen 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Tonka United 4
Liverpool FC 3
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 5
3M Dogs 1
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Two Gingers 3
Sunu Foundation FC 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Head FC 1
Simba United 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 5
Minneapolis Lakers 0
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Shamu 6
Metro Young Boys 2
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 8
African Tonic 3
 
Sunday, June 30, 2019 @ 6:15pm
Final
Suryoye 0
BEEF! United 7
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 6:30pm
Final
Tonka United 0
F.C. Shango 6
 
Monday, June 24, 2019 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 0
Palangs FC 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 5
Blast 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 8:30pm
Final
River Otters 1
Wolverines FC 0
 
Monday, June 24, 2019 @ 8:30pm
Final
Haaka Greys 2
Mpls International FC 3
 
Monday, June 24, 2019 @ 8:00pm
Final
Bloomington United 1
TCFC 0
 
Monday, June 24, 2019 @ 7:30pm
Final
TR United FC 1
MacPherson FC 5
 
Monday, June 24, 2019 @ 7:00pm
Final
St. George's FC 0
Sportboys TC 0
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
Rovers 0
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
1-800-SIDLINEBLING 2
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Eagle Street FC 2
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
ACME 2
Clann na Gael 3
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
GoSoccer 0
LynLake United 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 5
BYOB 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunset FC 3
Longfellow Sunday FC 2
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Dunesday 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
Untouchables 2
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
What Starts With a W? Beer 3
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 3
Half Time Rec 3
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 4
Team Awesome 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 2
Grain Belt NordEasters 1
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 2
Blast II 0
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Iguanas 0
The Storm 4
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Magnum 4
Medtronic Shocks 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 8:30pm
Final
Hercules FC 0
Team Shamu 5
 
Sunday, June 23, 2019 @ 8:30pm
Final
Metro Young Boys 1
The bunker 6
 
Sunday, June 23, 2019 @ 8:15pm
Final
Sporting Real United FC 4
Soccer Source United 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 0
RockCity FC 2
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 1
Chameleons FC 3
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 6
Suryoye 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 5
Tonka United 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Nineteen FC 0
Warriors F.C. 16
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 3
Head FC 2
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 0
Geri-hat-trick 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Fury FC 2
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 5
Junior Legends 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 2
One Touch FC 3
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 0
F.C. Shango 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 2
Stegman's Blues 3
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
African Tonic 0
Red Devils 2
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Simba United 7
Minnesota Axmen 6
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 4
Two Gingers 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 2
Rampage FC 5
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 0
La Cantera 3
 
Sunday, June 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
MKSA Royals 1
 
Thursday, June 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 5
Pieces of Schmidt 1
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:30pm
Final
The bunker 4
Lakeville United 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:30pm
Final
What Starts With a W? Beer 2
Stegman's United 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:30pm
Final
Longfellow Sunday FC 1
Los Gringos 3
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 2
GoSoccer 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:30pm
Final
Grain Belt NordEasters 0
St. George's FC 2
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:30pm
Final
Iguanas 3
JAWA FC 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 7:00pm
Final
LynLake United 5
Sportboys TC 4
 
Monday, June 17, 2019 @ 7:00pm
Final
Half Time Rec 2
Sunset FC 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 3
Wolverines FC 2
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Mpls International FC 4
Beer Engines FC 2
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 3
Bloomington Knights 2
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
The Storm 3
ACME 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Untouchables 6
Medtronic Shocks 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 3
Blast II 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 4
Dunesday 3
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
MacPherson FC 5
Magnum 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
Haaka Greys 2
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
TCFC 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 2
Lyons 6
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 0
BYOB 3
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Rovers 2
Team Awesome 4
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
TR United FC 2
Bloomington United 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 1
Kickers 04 0
 
Sunday, June 16, 2019 @ 8:30pm
Final
Irrational Confidence FC 5
Longfellow Nineteen FC 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 8:30pm
Final
The bunker 0
Team Shamu 4
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 0
Tonka United 0
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 1
Lakeville United 2
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
Vojos Heroes 2
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 4
FC Bosna 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Metro Young Boys 2
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
La Cantera 1
African Tonic 3
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 1
Tsunami FC 2
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Soccer Source United 2
Chameleons FC 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 1
Mill City FC 0
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 3
Blackwatch F.C. 4
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 2
Geri-hat-trick 3
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Warriors F.C. 7
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 5
Two Gingers 3
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
One Touch FC 0
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 0
Red Devils 3
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 1
Liverpool FC 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 0
Stegman's Blues 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 2
RockCity FC 4
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Suryoye 2
Simba United 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Head FC 1
BEEF! United 3
 
Thursday, June 13, 2019 @ 7:00pm
Final
MKSA Royals 2
Geri-hat-trick 0
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Sunu Foundation FC 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:30pm
Final
Half Time Rec 3
Wolverines FC 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 1
GoSoccer 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:30pm
Final
Dunesday 3
Mpls International FC 8
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:30pm
Final
Clann na Gael 4
Stegman's United 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:30pm
Final
Blast 0
Lyons 2
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:00pm
Final
Brit's Pub FC 2
Magnum 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:00pm
Final
The Storm 1
What Starts With a W? Beer 3
 
Monday, June 10, 2019 @ 7:30pm
Final
Bloomington United 1
MacPherson FC 11
 
Monday, June 10, 2019 @ 7:00pm
Final
Bloomington Knights 3
Sportboys TC 3
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
BYOB 1
JAWA FC 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
Los Gringos 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
Beer Engines FC 2
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 2
Grain Belt NordEasters 2
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
ACME 0
Iguanas 4
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
TR United FC 1
Medtronic Shocks 2
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 0
Palangs FC 3
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 5
Blast II 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
LynLake United 0
St. George's FC 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 0
Vandals 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 3
Kickers 04 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
Longfellow Sunday FC 1
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 4
Rovers 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
TCFC 2
Untouchables 4
 
Sunday, June 9, 2019 @ 8:30pm
Final
La Cantera 2
Vojos Heroes 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 2
Tonka United 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 1
Tsunami FC 3
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 0
Sporting Real United FC 4
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Shamu 5
Lakeville United 3
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 8
Longfellow Nineteen FC 0
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 0
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
African Tonic 2
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 4
Junior Legends 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Mill City FC 3
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Geri-hat-trick 0
Liverpool FC 2
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Fury FC 2
Stegman's Blues 2
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Red Devils 3
Muggins FC 2
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Saint Croix Valley United 4
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
The bunker 1
Rampage FC 5
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Two Gingers 2
RockCity FC 3
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Irrational Confidence FC 2
3M Dogs 6
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
Simba United 5
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Suryoye 2
Head FC 2
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 1
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, June 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Metro Young Boys 3
Hercules FC 2
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Liverpool FC 2
Du Nord FC 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
Bloomington United 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:30pm
Final
The Storm 2
Clann na Gael 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:30pm
Final
Rovers 1
Jogo Lento 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:30pm
Final
Sunset FC 0
Wolverines FC 3
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:30pm
Final
JAWA FC 1
Stegman's United 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:00pm
Final
TR United FC 3
TCFC 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:10pm
Final
Palangs FC 1
Blast 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
St. George's FC 3
Bloomington Knights 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
BYOB 2
ACME 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
MacPherson FC 1
Medtronic Shocks 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Blast II 3
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 4
LynLake United 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Mpls International FC 3
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Untouchables 0
Magnum 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
GoSoccer 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
Haaka Greys 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 5
Eagle Street FC 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
What Starts With a W? Beer 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 6
Los Gringos 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Team Awesome 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
Grain Belt NordEasters 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
Half Time Rec 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Minnesota Flying Loons 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 8:30pm
Final
FC Bosna 1
Sporting Real United FC 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 8:30pm
Final
Rampage FC 4
Team Shamu 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Soccer Source United 2
Sunu Foundation FC 0
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 3
Suryoye 3
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
Geri-hat-trick 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Fury FC 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 1
African Tonic 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Simba United 3
Mill City FC 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Head FC 1
One Touch FC 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
Warriors F.C. 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
La Cantera 0
Red Devils 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
Dynamo Eden Prairie 6
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 2
Two Gingers 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
The bunker 1
Hercules FC 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 2
MKSA Royals 3
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 6
Vojos Heroes 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
RockCity FC 3
Chameleons FC 0
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 3
Metro Young Boys 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 1
Tsunami FC 3
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 6
Irrational Confidence FC 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Minnesota Axmen 2
BEEF! United 3
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:00pm
Final
Minneapolis Lakers 1
F.C. Shango 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 8:30pm
Final
Haaka Greys 1
Jogo Lento 1
 
Monday, May 20, 2019 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 3
Lyons 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 8:30pm
Final
LynLake United 0
Grain Belt NordEasters 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 8:30pm
Final
The Storm 1
BYOB 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 8:00pm
Final
Clann na Gael 0
What Starts With a W? Beer 3
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 5
Blast II 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 4
Sportboys TC 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 3
ACME 1
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
TCFC 2
Medtronic Shocks 1
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Blast 4
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
St. George's FC 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Rovers 2
Dunesday 4
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
TR United FC 3
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 1
Eagle Street FC 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 3
GoSoccer 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Sunset FC 6
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Mpls International FC 3
Team Awesome 7
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 2
Magnum 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Sunday FC 1
Wolverines FC 0
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 1
Beer Engines FC 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
MacPherson FC 3
Untouchables 1
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 2
Iguanas 2
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
River Otters 1
 
Sunday, May 19, 2019 @ 8:30pm
Final
Stegman's Blues 4
Longfellow Nineteen FC 0
 
Sunday, May 19, 2019 @ 8:30pm
Final
Metro Young Boys 3
Team Shamu 3
 
Sunday, May 19, 2019 @ 8:15pm
Final
3M Dogs 8
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
Simba United 1
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 1
Muggins FC 2
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 2
La Cantera 6
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 1
Red Devils 3
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Warriors F.C. 7
Irrational Confidence FC 2
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 5
Hercules FC 4
 
Sunday, May 19, 2019 @ 6:30pm
Final
RockCity FC 3
Soccer Source United 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:30pm
Final
The Storm 2
JAWA FC 0
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:30pm
Final
Wolverines FC 2
Los Gringos 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:30pm
Final
Untouchables 5
Bloomington United 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
LynLake United 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:00pm
Final
MacPherson FC 1
TCFC 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 8:00pm
Final
Haaka Greys 2
Dunesday 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 7:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Eagle Street FC 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
Team Awesome 3
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
TR United FC 1
Magnum 0
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
Iguanas 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Mpls International FC 0
Rovers 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 3
Lyons 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
What Starts With a W? Beer 1
BYOB 0
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Sunday FC 1
Half Time Rec 3
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Jogo Lento 3
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 0
Grain Belt NordEasters 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
ACME 1
Stegman's United 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunset FC 0
River Otters 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 2
Blast II 4
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 4
Bloomington Knights 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
Medtronic Shocks 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Blast 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:30pm
Final
GoSoccer 0
St. George's FC 5
 
Sunday, May 12, 2019 @ 8:30pm
Final
Sunu Foundation FC 4
Sporting Real United FC 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 8:30pm
Final
Junior Legends 1
Vojos Heroes 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
The bunker 3
Metro Young Boys 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 5
Chameleons FC 1
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Head FC 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 1
Geri-hat-trick 4
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Longfellow Nineteen FC 1
Fury FC 1
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Two Gingers 2
Soccer Source United 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 1
One Touch FC 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
F.C. Shango 1
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 4
Irrational Confidence FC 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
African Tonic 3
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Suryoye 1
Minnesota Axmen 4
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 2
Minneapolis Lakers 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Warriors F.C. 4
3M Dogs 4
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 2
La Cantera 1
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 2
Simba United 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
RockCity FC 0
FC Bosna 2
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 4
Lakeville United 3
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 1
Red Devils 4
 
Sunday, May 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Tonka United 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 8:30pm
Final
Medtronic Shocks 3
Bloomington United 0
 
Monday, May 6, 2019 @ 8:30pm
Final
Bloomington Knights 2
LynLake United 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 8:30pm
Final
Blast II 4
Blast 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 8:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 0
Kickers 04 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 8:00pm
Final
Magnum 1
TCFC 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
BYOB 0
Iguanas 0
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
Sunset FC 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Mpls International FC 2
Jogo Lento 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 2
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
The Storm 4
Stegman's United 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
Half Time Rec 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 3
Medtronic Pacers 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
1-800-SIDLINEBLING 1
St. George's FC 5
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Dunesday 2
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 6
Lyons 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
ACME 0
What Starts With a W? Beer 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 4
Team Awesome 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
TR United FC 3
Untouchables 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 2
Clann na Gael 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
River Otters 4
Longfellow Sunday FC 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Rovers 2
Vandals 1
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
GoSoccer 2
Grain Belt NordEasters 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:30pm
Final
MacPherson FC 0
Brit's Pub FC 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 8:30pm
Final
3M Dogs 5
Longfellow Nineteen FC 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 8:30pm
Final
African Tonic 3
Vojos Heroes 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 8:15pm
Final
Warriors F.C. 6
General Mills Cheerios 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Muggins FC 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 3
Lakeville United 4
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 1
F.C. Shango 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 3
Tonka United 3
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Fury FC 2
Irrational Confidence FC 3
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Metro Young Boys 0
Rampage FC 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 3
Two Gingers 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
RockCity FC 4
Sporting Real United FC 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Simba United 5
Head FC 1
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 9
Suryoye 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
FC Bosna 3
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Soccer Source United 3
Pieces of Schmidt 3
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 5
Mill City FC 1
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Saint Croix Valley United 4
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
Dynamo Eden Prairie 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 6
Junior Legends 1
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Shamu 1
The bunker 2
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Geri-hat-trick 0
Tsunami FC 0
 
Sunday, May 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 2
MKSA Royals 3
 
Sunday, April 7, 2019 @ 5:00pm
Final
GoSoccer 0
    Cocky FC 2