2013 Results


Sunday, August 25, 2013 @ 1:00pm
Final
DFC 3
La Cantera 1
 
Sunday, August 25, 2013 @ 11:00am
Final
Beer Engines FC 1
Blast II 2
 
Sunday, August 25, 2013 @ 10:00am
Final
Hooligans FC 0
Muggins FC 4
 
Sunday, August 25, 2013 @ 12:00am
Final
Centennial Wiseguys 1
Nomad FC 4
 
Saturday, August 24, 2013 @ 1:00pm
Final
Kickers 04 1
DFC 2
 
Saturday, August 24, 2013 @ 1:00pm
Final
Jogoo Road Warriors 1
La Cantera 2
 
Saturday, August 24, 2013 @ 11:00am
Final
Centennial Wiseguys 2
Wolverines FC 0
 
Saturday, August 24, 2013 @ 11:00am
Final
Minnesota Flying Loons 2
Nomad FC 3
 
Saturday, August 24, 2013 @ 11:00am
Final
Beer Engines FC 4
Tsunami FC 3
 
Saturday, August 24, 2013 @ 9:00am
Final
Blast II 7
JAWA FC 1
 
Saturday, August 24, 2013 @ 9:00am
Final
Hooligans FC 1
Bloomington Knights 0
 
Saturday, August 24, 2013 @ 9:00am
Final
FC Saint Paul 0
Muggins FC 2
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Wolverines FC 3
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
Hurricanes 1
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 5
Pure Luck FC 2
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Hooligans FC 2
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
Minnesota Flying Loons 4
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Bloomington Knights 2
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
Centennial Wiseguys 2
 
Tuesday, August 20, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 4
FC Saint Paul 5
 
Sunday, August 18, 2013 @ 2:00pm
Final
Kickers 04 4
African Tonic 3
 
Sunday, August 18, 2013 @ 2:00pm
Final
Jogoo Road Warriors 3
Lyons 0
 
Sunday, August 18, 2013 @ 2:00pm
Final
Red Devils 0
DFC 7
 
Sunday, August 18, 2013 @ 2:00pm
Final
Medtronic Pacers 1
La Cantera 3
 
Sunday, August 18, 2013 @ 12:00pm
Final
Medtronic Shocks 1
Minneapolis Lakers 2
 
Sunday, August 18, 2013 @ 12:00pm
Final
MCTC Ole Bull SC 0
Northern FC 2
 
Sunday, August 18, 2013 @ 12:00pm
Final
Stegman's Blues 4
Vandals 3
 
Sunday, August 18, 2013 @ 12:00pm
Final
TSV Shrapnel 1
Nomad FC 3
 
Sunday, August 18, 2013 @ 10:00am
Final
3M Dogs 2
Minnesota Flying Loons 3
 
Sunday, August 18, 2013 @ 10:00am
Final
Untouchables 1
Centennial Wiseguys 5
 
Sunday, August 18, 2013 @ 10:00am
Final
Wolverines FC 3
Chameleons FC 0
 
Sunday, August 18, 2013 @ 10:00am
Final
Pure Luck FC 6
Sidewinders 3
 
Saturday, August 17, 2013 @ 4:00pm
Final
Beer Engines FC 4
Kolour 3
 
Saturday, August 17, 2013 @ 3:00pm
Final
St. Paul Celtics 1
Blast II 3
 
Saturday, August 17, 2013 @ 2:00pm
Final
Tonka United 5
General Mills Nature Valley 6
 
Saturday, August 17, 2013 @ 2:00pm
Final
Tsunami FC 3
Eagle Street FC 1
 
Saturday, August 17, 2013 @ 2:00pm
Final
JAWA FC 2
Vojos Heroes 0
 
Saturday, August 17, 2013 @ 2:00pm
Final
Beer Dragons 1
Mill City FC 5
 
Saturday, August 17, 2013 @ 1:00pm
Final
General Mills Cheerios 5
Sportboys TC 2
 
Saturday, August 17, 2013 @ 12:00pm
Final
Stegman's United 1
Muggins FC 5
 
Saturday, August 17, 2013 @ 12:00pm
Final
CC United 0
Hooligans FC 2
 
Saturday, August 17, 2013 @ 11:00am
Final
Bloomington Knights 4
Maccabi Minneapolis 4
 
Saturday, August 17, 2013 @ 10:00am
Final
MacPherson 0
FC Saint Paul 5
 
Saturday, August 17, 2013 @ 9:00am
Final
Saint Croix Valley United 0
Hurricanes 6
 
Thursday, August 15, 2013 @ 12:00pm
Final
African Tonic 3
Valencia 0
 
Thursday, August 15, 2013 @ 12:00pm
Final
Valencia 3
Warlocks 0
 
Thursday, August 15, 2013 @ 12:00pm
Final
Inter United F.C. 3
Real B-Town Blue Birds 0
 
Thursday, August 15, 2013 @ 12:00pm
Final
Magnum 3
Team Awesome 0
 
Wednesday, August 14, 2013 @ 8:30pm
Final
Mothers of Invention 0
LynLake United 3
 
Tuesday, August 13, 2013 @ 7:00pm
Final
Northstar F.C. 1
3M Dogs 3
 
Tuesday, August 13, 2013 @ 6:45pm
Final
Tsunami FC 2
Real St. Croix 2
 
Tuesday, August 13, 2013 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Hurricanes 5
 
Tuesday, August 13, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 5
The Storm 1
 
Tuesday, August 13, 2013 @ 6:30pm
Final
MacPherson 0
Stegman's United 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:30pm
Final
Sidewinders 2
Vandals 4
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:30pm
Final
Csub60 0
BYOB 4
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:00pm
Final
Team Awesome 1
Clann na Gael 1
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:00pm
Final
Stegman's United 5
MacPherson 0
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:00pm
Final
Kickers FC 4
Blast 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 8:00pm
Final
Beer Dragons 0
Los Gringos 2
 
Monday, August 12, 2013 @ 7:00pm
Final
CUFC 4
Sportboys TC 2
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Kickers 04 4
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
TSV Shrapnel 6
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
Blast II 2
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 3
Cartes Rouge 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Half Time Rec 2
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Hercules FC 0
Mothers of Invention 1
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 0
Minnesota Flying Loons 6
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 0
Hooligans FC 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Dunesday 0
DFC 6
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
The Storm 1
Medtronic Shocks 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 4
Barcelona 1
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 2
Lyons 2
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 1
Eagle Street FC 3
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:30pm
Final
Athletic Club of Minneapolis 1
TCFC 6
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:00pm
Final
ACME 1
Brit's Pub FC 1
 
Monday, August 12, 2013 @ 6:00pm
Final
Swampdragons 1
Magnum 2
 
Sunday, August 11, 2013 @ 8:30pm
Final
Vojos Heroes 0
St. Paul Celtics 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
African Tonic 9
Warlocks 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 3
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Warriors 0
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
3M Dogs 0
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 8
Sunday Sting 0
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 0
Jogoo Road Warriors 2
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
BEEF! United 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 1
CC United Freeballers 2
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 2
Fury FC 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Demons 0
FC Saint Paul 2
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Valencia 4
Pieces of Schmidt 7
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Inter United F.C. 3
Centennial Wiseguys 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 3
F.C. Friendship 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 0
Kolour 4
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 2
Blackwatch F.C. 0
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Boss FC 5
CC United 2 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 2
Red Devils 0
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Northstar F.C. 3
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 5
3M Renovation 1
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 0
Pure Luck FC 2
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 6
Rampage FC 0
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
MCTC Ole Bull SC 3
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 1
Mill City FC 6
 
Sunday, August 11, 2013 @ 6:00pm
Final
Minnesota Axmen 0
Maccabi Minneapolis 5
 
Friday, August 9, 2013 @ 7:15pm
Final
Minnesota Axmen 8
Sunday Sting 1
 
Friday, August 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 10
CC United 2 1
 
Thursday, August 8, 2013 @ 6:30pm
Final
MacPherson 4
Hurricanes 1
 
Thursday, August 8, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 0
African Tonic 3
 
Thursday, August 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 0
DFC 3
 
Thursday, August 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 6
Pieces of Schmidt 1
 
Thursday, August 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
Inter United F.C. 2
 
Wednesday, August 7, 2013 @ 7:00pm
Final
F.C. Friendship 0
Muggins FC 10
 
Wednesday, August 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 4
Blackwatch F.C. 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 9:00pm
Final
ACME 1
Iguanas 4
 
Monday, August 5, 2013 @ 8:30pm
Final
Magnum 1
Wolverines FC 5
 
Monday, August 5, 2013 @ 8:00pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Beer Dragons 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 8:00pm
Final
Hurricanes 2
MacPherson 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 7:00pm
Final
Team Hercules FC 4
Sportboys TC 0
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
Beer Engines FC 5
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 0
Minneapolis Lakers 4
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
The Storm 1
Northern FC 6
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 6
Swampdragons 0
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 2
Medtronic Pacers 8
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 7
Athletic Club of Minneapolis 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 5
Csub60 3
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 2
LynLake United 3
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 2
DFC 3
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Barcelona 2
JAWA FC 2
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Cartes Rouge 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
Dunesday 2
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
CUFC 2
Mothers of Invention 4
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast II 3
Eagle Street FC 2
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 1
TCFC 9
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 0
BYOB 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 4
Blast 3
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 2
TSV Shrapnel 2
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:15pm
Final
Half Time Rec 0
Los Gringos 1
 
Monday, August 5, 2013 @ 6:00pm
Final
Vandals 3
Clann na Gael 3
 
Sunday, August 4, 2013 @ 8:30pm
Final
African Tonic 2
Red Devils 4
 
Sunday, August 4, 2013 @ 8:30pm
Final
Centennial Wiseguys 3
River Otters 0
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 0
Muggins FC 13
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 4
St. Paul Celtics 2
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 2
CC United 1
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 6
F.C. Friendship 2
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 2
Warlocks 1
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Real B-Town Blue Birds 0
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Sunday Sting 3
Soca Boyz 14
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Kolour 7
Dynamo Eden Prairie 0
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 0
Pure Luck FC 4
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Warriors 1
CC United Freeballers 5
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Tonka United 9
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 0
Vojos Heroes 6
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Stegman's Blues 0
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
FC Saint Paul 7
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Northstar F.C. 0
MCTC Ole Bull SC 2
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Fury FC 11
Keg Legs 2
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 5
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
MKSA Royals 2
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Demons 5
Boss FC 5
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 2
Inter United F.C. 1
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United U19's 0
Mill City FC 7
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
Saint Croix Valley United 10
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 1
Valencia 0
 
Sunday, August 4, 2013 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 5
BEEF! United 3
 
Saturday, August 3, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 7
CC United 2 3
 
Friday, August 2, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 1
Maccabi Minneapolis 12
 
Thursday, August 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 2
Hurricanes 5
 
Thursday, August 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 1
Fury FC 13
 
Wednesday, July 31, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast II 6
Beer Engines FC 0
 
Tuesday, July 30, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Inter United F.C. 7
 
Monday, July 29, 2013 @ 8:30pm
Final
Hooligans FC 6
Los Gringos 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 8:30pm
Final
Vandals 4
Wolverines FC 1
 
Monday, July 29, 2013 @ 8:00pm
Final
Sidewinders 1
Clann na Gael 1
 
Monday, July 29, 2013 @ 7:00pm
Final
Hurricanes 0
Sportboys TC 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 7:00pm
Final
Centennial Wiseguys 3
MCTC Ole Bull SC 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 0
Team Hercules FC 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 2
Untouchables 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Medtronic Pacers 4
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Swampdragons 2
TSV Shrapnel 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Iguanas 6
Beer Engines FC 1
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 2
TCFC 4
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
General Mills Nature Valley 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
LynLake United 2
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 1
Lyons 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Minnesota Flying Loons 0
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 0
BYOB 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
ACME 3
Eagle Street FC 3
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
MacPherson 1
CUFC 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
DFC 2
Kickers 04 1
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Csub60 0
Beer Dragons 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Barcelona 0
Blast II 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Athletic Club of Minneapolis 1
The Storm 5
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 3
Man-United 2
 
Monday, July 29, 2013 @ 6:00pm
Final
JAWA FC 2
Brit's Pub FC 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 8:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 1
Red Devils 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 0
Stegman's Blues 9
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 0
Warriors 12
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 8
BEEF! United 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 8
CC United U19's 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 3
Vojos Heroes 0
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
General Mills Cheerios 8
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Valencia 1
La Cantera 2
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 2
River Otters 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 5
Sunday Sting 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 2
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 1
Boss FC 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 0
African Tonic 4
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 3
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 5
Soca Boyz 5
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 5
F.C. Friendship 0
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Kolour 4
3M Renovation 1
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 3
Nomad FC 4
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Demons 2
One Touch FC 4
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Northstar F.C. 1
Inter United F.C. 0
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 5
Minnesota Axmen 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 1
Muggins FC 4
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
La Famiglia 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 0
Chameleons FC 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 3
Fury FC 3
 
Sunday, July 28, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 7
3M Dogs 4
 
Saturday, July 27, 2013 @ 4:00pm
Final
CC United Freeballers 1
FC Saint Paul 0
 
Tuesday, July 23, 2013 @ 7:00pm
Final
ACME 0
JAWA FC 3
 
Monday, July 22, 2013 @ 8:30pm
Final
Iguanas 2
Brit's Pub FC 0
 
Monday, July 22, 2013 @ 8:30pm
Final
Team Awesome 2
Vandals 6
 
Monday, July 22, 2013 @ 8:30pm
Final
Los Gringos 2
BYOB 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 8:00pm
Final
Team Hercules FC 0
MacPherson 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 7:00pm
Final
Stegman's United 3
Sportboys TC 2
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Swampdragons 3
Clann na Gael 4
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 3
Beer Dragons 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Barcelona 1
Eagle Street FC 3
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Athletic Club of Minneapolis 1
Medtronic Shocks 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Kickers FC 0
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Magnum 8
TSV Shrapnel 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
CUFC 1
LynLake United 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 0
Cartes Rouge 2
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 1
Half Time Rec 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 2
Kickers 04 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Hurricanes 0
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
Blast II 0
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
The Storm 2
Minnesota Flying Loons 9
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
Sidewinders 5
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 3
Dunesday 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 2
Northern FC 3
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 6
Csub60 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
ACME 3
Beer Engines FC 1
 
Monday, July 22, 2013 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
DFC 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 2
Inter United F.C. 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 0
Tsunami FC 9
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 5
BEEF! United 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
Muggins FC 6
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 7
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Northstar F.C. 1
Centennial Wiseguys 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 9
Keg Legs 0
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 3
Kolour 0
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 1
Blackwatch F.C. 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 2
Warriors 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 2
Real B-Town Blue Birds 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Sunday Sting 1
Fury FC 5
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
African Tonic 0
La Cantera 4
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Nomad FC 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Demons 2
General Mills Cheerios 5
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
MCTC Ole Bull SC 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 5
CC United U19's 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
CC United Freeballers 3
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Valencia 1
Jogoo Road Warriors 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 3
Sound & Fury 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
Boss FC 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 0
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 6
Minnesota Axmen 5
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 4
F.C. Friendship 2
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:30pm
Final
Warlocks 2
Red Devils 0
 
Sunday, July 21, 2013 @ 6:00pm
Final
Tonka United 2
Maccabi Minneapolis 3
 
Saturday, July 20, 2013 @ 4:00pm
Final
Red Devils 0
La Famiglia 1
 
Friday, July 19, 2013 @ 7:00pm
Final
Boss FC 0
Saint Croix Valley United 2
 
Thursday, July 18, 2013 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 4
Csub60 4
 
Monday, July 15, 2013 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 1
Lyons 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 8:30pm
Final
Swampdragons 0
Vandals 5
 
Monday, July 15, 2013 @ 7:00pm
Final
LynLake United 1
Sportboys TC 1
 
Monday, July 15, 2013 @ 7:00pm
Final
Wolverines FC 1
Team Awesome 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Blast 4
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Athletic Club of Minneapolis 1
Northern FC 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 2
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Kickers FC 1
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
JAWA FC 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 0
TSV Shrapnel 5
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 1
BYOB 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
The Storm 2
Untouchables 8
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 2
Magnum 0
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
CUFC 0
Stegman's United 6
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 6
Beer Engines FC 1
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 0
Minnesota Flying Loons 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 4
Half Time Rec 0
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
DFC 5
Man-United 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Hurricanes 2
Team Hercules FC 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
ACME 1
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
Medtronic Shocks 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
Bloomington Knights 3
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:30pm
Final
MacPherson 10
Mothers of Invention 2
 
Monday, July 15, 2013 @ 6:00pm
Final
Barcelona 1
Brit's Pub FC 3
 
Sunday, July 14, 2013 @ 8:30pm
Final
Inter United F.C. 2
River Otters 4
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 5
Sound & Fury 2
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 5
3M Dogs 3
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United U19's 4
Sunday Sting 0
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 4
Jogoo Road Warriors 3
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
MKSA Royals 2
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Warriors 5
One Touch FC 3
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 0
St. Paul Celtics 4
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 2
Saint Croix Valley United 1
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
Northstar F.C. 6
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 3
Tonka United 3
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 4
Real St. Croix 0
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Chameleons FC 4
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Demons 0
CC United Freeballers 5
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 1
Warlocks 0
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 3
CC United 4
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Dynamo Eden Prairie 2
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 2
Blackwatch F.C. 1
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Boss FC 4
F.C. Friendship 0
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
MCTC Ole Bull SC 0
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 4
Minnesota Axmen 7
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:00pm
Final
Fury FC 4
Maccabi Minneapolis 4
 
Sunday, July 14, 2013 @ 6:00pm
Final
La Famiglia 2
Red Devils 2
 
Sunday, July 14, 2013 @ 12:00pm
Final
CC United 2 0
Rampage FC 3
 
Saturday, July 13, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 5
CC United 0
 
Wednesday, July 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 2
Untouchables 1
 
Monday, July 8, 2013 @ 9:00pm
Final
Medtronic Pacers 1
Lyons 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 8:00pm
Final
Magnum 3
Clann na Gael 4
 
Monday, July 8, 2013 @ 7:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 4
Northern FC 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 7:30pm
Final
Swampdragons 1
Wolverines FC 1
 
Monday, July 8, 2013 @ 7:00pm
Final
MacPherson 3
Sportboys TC 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 3
Blast II 0
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 2
DFC 5
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
Sidewinders 4
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 5
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 3
Medtronic Shocks 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
BYOB 0
Beer Dragons 3
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Team Hercules FC 1
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Bloomington Knights 0
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Iguanas 3
ACME 4
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Dunesday 5
Man-United 0
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Vandals 2
TSV Shrapnel 1
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Hooligans FC 0
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 4
Barcelona 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Hurricanes 4
CUFC 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 1
Kickers 04 2
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Csub60 4
 
Monday, July 8, 2013 @ 6:00pm
Final
Beer Engines FC 5
Brit's Pub FC 3
 
Sunday, July 7, 2013 @ 7:45pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Red Devils 0
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 2
Tsunami FC 3
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Tonka United 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Boss FC 2
General Mills Cheerios 4
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 4
Northstar F.C. 3
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 1
Kolour 5
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Sound & Fury 4
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
Demons 3
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
African Tonic 1
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 4
Centennial Wiseguys 2
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 3
Soca Boyz 4
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 5
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 0
Stegman's Blues 0
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Minneapolis Lakers 4
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Sunday Sting 6
Keg Legs 0
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 3
MKSA Royals 0
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 0
Warriors 6
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
CC United 4
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 10
Rampage FC 0
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 1
La Famiglia 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 3
Nomad FC 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 4
One Touch FC 1
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:00pm
Final
Red Devils 1
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, July 7, 2013 @ 6:00pm
Final
CC United U19's 0
Maccabi Minneapolis 5
 
Monday, July 1, 2013 @ 9:30pm
Final
Los Gringos 2
Half Time Rec 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 9:00pm
Final
MacPherson 1
LynLake United 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 8:00pm
Final
Wolverines FC 2
Clann na Gael 0
 
Monday, July 1, 2013 @ 7:30pm
Final
Magnum 0
Vandals 5
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 2
General Mills Nature Valley 3
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Barcelona 2
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
Minnesota Flying Loons 4
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 2
Dunesday 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 2
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
Blast II 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 1
The Storm 3
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
BYOB 5
Bloomington Knights 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 4
Blast 3
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 2
Swampdragons 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 1
Hurricanes 6
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 2
ACME 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
Medtronic Shocks 3
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
Kickers FC 2
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 1
Athletic Club of Minneapolis 1
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Csub60 1
Hooligans FC 2
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Hercules FC 3
CUFC 0
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 4
DFC 2
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 0
TSV Shrapnel 5
 
Monday, July 1, 2013 @ 6:00pm
Final
Eagle Street FC 5
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 3
Boss FC 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 0
La Cantera 3
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Northstar F.C. 0
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 2 3
One Touch FC 6
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
Vojos Heroes 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 0
Nomad FC 5
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 6
African Tonic 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
Centennial Wiseguys 4
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 4
Soca Boyz 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 1
Kolour 3
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 5
Inter United F.C. 0
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 9
Sunday Sting 0
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
Warriors 5
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Red Devils 4
Valencia 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 1
Chameleons FC 3
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 3
Demons 2
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 1
3M Dogs 0
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 0
General Mills Cheerios 9
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Stegman's Blues 2
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 0
FC Saint Paul 12
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 2
Tsunami FC 1
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:30pm
Final
Fury FC 4
CC United 5
 
Sunday, June 30, 2013 @ 6:00pm
Final
Keg Legs 1
Maccabi Minneapolis 15
 
Sunday, June 30, 2013 @ 4:00pm
Final
Blast II 6
JAWA FC 3
 
Saturday, June 29, 2013 @ 9:00am
Final
MKSA Royals 0
Sound & Fury 2
 
Thursday, June 27, 2013 @ 6:30pm
Final
Warlocks 1
Jogoo Road Warriors 0
 
Wednesday, June 26, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 3
Athletic Club of Minneapolis 1
 
Monday, June 24, 2013 @ 9:30pm
Final
Csub60 1
Half Time Rec 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 9:00pm
Final
TSV Shrapnel 1
Wolverines FC 0
 
Monday, June 24, 2013 @ 9:00pm
Final
Blast II 6
Iguanas 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 8:00pm
Final
Hooligans FC 3
Beer Dragons 1
 
Monday, June 24, 2013 @ 8:00pm
Final
LynLake United 0
MacPherson 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 7:30pm
Final
Dunesday 3
Lyons 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 7:00pm
Final
Mothers of Invention 0
Sportboys TC 3
 
Monday, June 24, 2013 @ 7:00pm
Final
Clann na Gael 1
Team Awesome 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Athletic Club of Minneapolis 1
Minnesota Flying Loons 8
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Barcelona 3
Beer Engines FC 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
CUFC 2
Team Hercules FC 1
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
DFC 1
Kickers FC 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Swampdragons 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
BYOB 2
General Mills Nature Valley 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 2
JAWA FC 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 2
Untouchables 1
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Kickers 04 0
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Vandals 2
Sidewinders 6
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Hurricanes 4
Stegman's United 0
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
ACME 4
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 0
The Storm 2
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Bloomington Knights 8
 
Monday, June 24, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Man-United 0
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United 3
Keg Legs 1
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Valencia 1
La Famiglia 1
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 0
Demons 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
MCTC Ole Bull SC 5
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 5
Sunday Sting 0
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
Pieces of Schmidt 3
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
Nomad FC 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 7
CC United 2 0
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 0
Vojos Heroes 1
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United U19's 2
Fury FC 3
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 0
Warriors 3
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
African Tonic 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 1
Real B-Town Blue Birds 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 3
Minnesota Axmen 1
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Kolour 2
Tsunami FC 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 1
Chameleons FC 3
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
General Mills Cheerios 5
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 0
Centennial Wiseguys 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 2
Tonka United 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 6
La Cantera 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 0
Stegman's Blues 3
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Boss FC 2
 
Sunday, June 23, 2013 @ 6:30pm
Final
Inter United F.C. 0
Northstar F.C. 0
 
Thursday, June 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 0
Valencia 0
 
Thursday, June 20, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 4
Stegman's Blues 5
 
Monday, June 17, 2013 @ 9:30pm
Final
Clann na Gael 0
Vandals 3
 
Monday, June 17, 2013 @ 9:00pm
Final
Beer Engines FC 2
Iguanas 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 9:00pm
Final
General Mills Nature Valley 1
BYOB 1
 
Monday, June 17, 2013 @ 8:30pm
Final
Bloomington Knights 2
Los Gringos 0
 
Monday, June 17, 2013 @ 8:00pm
Final
Mothers of Invention 0
MacPherson 1
 
Monday, June 17, 2013 @ 8:00pm
Final
Wolverines FC 5
Magnum 3
 
Monday, June 17, 2013 @ 7:30pm
Final
Sportboys TC 3
LynLake United 0
 
Monday, June 17, 2013 @ 7:00pm
Final
Swampdragons 1
Team Awesome 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
TCFC 0
Northern FC 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Man-United 1
Kickers FC 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Csub60 1
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Dunesday 1
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 3
ACME 0
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast II 6
Barcelona 0
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
The Storm 2
Athletic Club of Minneapolis 3
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Blast 4
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 3
CUFC 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
JAWA FC 1
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 3
Cartes Rouge 4
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 3
Hooligans FC 4
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
TSV Shrapnel 1
Sidewinders 2
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Hercules FC 1
Hurricanes 4
 
Monday, June 17, 2013 @ 6:00pm
Final
Kickers 04 4
DFC 2
 
Sunday, June 16, 2013 @ 8:30pm
Final
Sound & Fury 2
BEEF! United 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 7:00pm
Final
CC United Freeballers 3
Demons 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Northstar F.C. 3
River Otters 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 0
Mill City FC 6
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 0
Real St. Croix 2
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 3
Blackwatch F.C. 0
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 3
Real B-Town Blue Birds 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Soca Boyz 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Warlocks 2
African Tonic 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
Pure Luck FC 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 2
CC United 2 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
CC United U19's 0
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 2
La Famiglia 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
Chameleons FC 2
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 2
Muggins FC 5
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 4
3M Renovation 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 6
CC United 4
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Boss FC 0
Rampage FC 3
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Valencia 2
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 5
Inter United F.C. 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 12
One Touch FC 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
Warriors 4
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:30pm
Final
Red Devils 0
La Cantera 1
 
Sunday, June 16, 2013 @ 6:00pm
Final
Kolour 2
St. Paul Celtics 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 9:30pm
Final
Kickers FC 1
Lyons 0
 
Monday, June 10, 2013 @ 9:00pm
Final
Eagle Street FC 2
Iguanas 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 9:00pm
Final
BYOB 1
Half Time Rec 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 8:00pm
Final
CUFC 0
MacPherson 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 7:30pm
Final
Wolverines FC 0
Vandals 3
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast II 6
Brit's Pub FC 0
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Untouchables 3
The Storm 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 7
Man-United 3
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 3
Magnum 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 2
Csub60 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
ACME 1
Barcelona 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Cartes Rouge 0
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 2
Sidewinders 4
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Team Hercules FC 1
Stegman's United 5
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 0
TCFC 0
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
Hooligans FC 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
DFC 2
Medtronic Pacers 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 4
Athletic Club of Minneapolis 0
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Bloomington Knights 1
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 5
JAWA FC 2
 
Monday, June 10, 2013 @ 6:30pm
Final
Dunesday 1
Kickers 04 3
 
Sunday, June 9, 2013 @ 8:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 2
St. Paul Celtics 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 8:30pm
Final
3M Renovation 2
Kolour 4
 
Sunday, June 9, 2013 @ 7:00pm
Final
Warriors 1
Demons 4
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 0
Warlocks 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 3
MKSA Royals 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 4
Rampage FC 3
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
African Tonic 9
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Inter United F.C. 3
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Sunday Sting 0
Mill City FC 8
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 5
Boss FC 4
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
BEEF! United 2
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 0
Saint Croix Valley United 6
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 4
Tsunami FC 0
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
3M Dogs 2
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United U19's 3
Minnesota Axmen 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 4
Pure Luck FC 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 0
FC Saint Paul 7
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Red Devils 0
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
River Otters 2
Centennial Wiseguys 6
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Tonka United 10
Keg Legs 0
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 7
Sound & Fury 0
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 5
CC United 2 0
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Valencia 1
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
MCTC Ole Bull SC 2
Northstar F.C. 7
 
Sunday, June 9, 2013 @ 6:30pm
Final
Fury FC 1
Soca Boyz 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 9:30pm
Final
Beer Dragons 3
BYOB 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 9:00pm
Final
Brit's Pub FC 1
Iguanas 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 9:00pm
Final
Bloomington Knights 3
Half Time Rec 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 8:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 4
The Storm 0
 
Monday, June 3, 2013 @ 7:30pm
Final
Sidewinders 1
Wolverines FC 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 7:00pm
Final
Vandals 2
Team Awesome 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Csub60 1
Los Gringos 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 3
TCFC 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Kickers FC 3
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
CUFC 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 1
Hurricanes 3
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
DFC 2
Dunesday 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
Untouchables 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
ACME 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 4
Stegman's United 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Lyons 3
Man-United 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
Swampdragons 2
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 5
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 10
Barcelona 0
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
MacPherson 0
Team Hercules FC 1
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 1
Medtronic Pacers 0
 
Monday, June 3, 2013 @ 6:30pm
Final
TSV Shrapnel 2
Magnum 0
 
Sunday, June 2, 2013 @ 8:30pm
Final
Chameleons FC 5
BEEF! United 1
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
Real B-Town Blue Birds 0
Minneapolis Lakers 5
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
Fury FC 2
Mill City FC 4
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
Nomad FC 5
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 1
Saint Croix Valley United 10
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
CC United U19's 0
Tonka United 4
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
Demons 4
 
Sunday, June 2, 2013 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 4
Stegman's Blues 3
 
Sunday, J