2014 Results


Sunday, August 24, 2014 @ 1:00pm
Final
MacPherson 1
BYOB 4
 
Sunday, August 24, 2014 @ 12:00pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Red Devils 4
 
Sunday, August 24, 2014 @ 11:00am
Final
Nomad FC 0
Blackwatch F.C. 1
 
Sunday, August 24, 2014 @ 10:00am
Final
Medtronic Pacers 1
Kickers 04 2
 
Saturday, August 23, 2014 @ 1:00pm
Final
General Mills Cheerios 2
BYOB 3
 
Saturday, August 23, 2014 @ 1:00pm
Final
Saint Croix Valley United 2
MacPherson 4
 
Saturday, August 23, 2014 @ 11:00am
Final
Red Devils 6
Blast II 0
 
Saturday, August 23, 2014 @ 11:00am
Final
Minnesota Flying Loons 3
Beer Engines FC 1
 
Saturday, August 23, 2014 @ 11:00am
Final
Nomad FC 3
Maccabi Minneapolis 2
 
Saturday, August 23, 2014 @ 9:00am
Final
Eagle Street FC 3
Kickers 04 4
 
Saturday, August 23, 2014 @ 9:00am
Final
Blackwatch F.C. 2
Junior Legends 0
 
Saturday, August 23, 2014 @ 9:00am
Final
Medtronic Pacers 2
Vojos Heroes 1
 
Wednesday, August 20, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 3
Soca Boyz 2
 
Wednesday, August 20, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 1
BYOB 3
 
Wednesday, August 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 5
Hercules FC 2
 
Wednesday, August 20, 2014 @ 6:30pm
Final
MacPherson 3
Tonka United 0
 
Tuesday, August 19, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 3
Sporting Real United FC 0
 
Tuesday, August 19, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Muggins FC 0
 
Tuesday, August 19, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 2
Pure Luck FC 0
 
Tuesday, August 19, 2014 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 2
BH United 0
 
Sunday, August 17, 2014 @ 2:00pm
Final
Los Gringos 2
Soca Boyz 5
 
Sunday, August 17, 2014 @ 2:00pm
Final
River Otters 1
Dyslexia Untied 0
 
Sunday, August 17, 2014 @ 2:00pm
Final
Demons 1
BYOB 3
 
Sunday, August 17, 2014 @ 2:00pm
Final
Csub60 0
General Mills Cheerios 7
 
Sunday, August 17, 2014 @ 12:00pm
Final
LynLake United 2
Hercules FC 3
 
Sunday, August 17, 2014 @ 12:00pm
Final
Boss FC 0
MacPherson 2
 
Sunday, August 17, 2014 @ 12:00pm
Final
Tonka United 4
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 17, 2014 @ 12:00pm
Final
BEEF! United 1
Saint Croix Valley United 6
 
Sunday, August 17, 2014 @ 10:00am
Final
St. Paul Celtics 3
Minnesota Flying Loons 5
 
Sunday, August 17, 2014 @ 10:00am
Final
Beer Engines FC 2
Chameleons FC 1
 
Sunday, August 17, 2014 @ 10:00am
Final
Iguanas 1
Red Devils 2
 
Sunday, August 17, 2014 @ 10:00am
Final
Tsunami FC 2
Blast II 5
 
Saturday, August 16, 2014 @ 2:00pm
Final
Clann na Gael 5
Muggins FC 6
 
Saturday, August 16, 2014 @ 2:00pm
Final
Nomad FC 4
Wolverines FC 0
 
Saturday, August 16, 2014 @ 2:00pm
Final
The Storm 0
Sporting Real United FC 2
 
Saturday, August 16, 2014 @ 2:00pm
Final
Maccabi Minneapolis 5
Team Awesome 1
 
Saturday, August 16, 2014 @ 12:00pm
Final
BH United 4
Northern FC 2
 
Saturday, August 16, 2014 @ 12:00pm
Final
Sportboys TC 0
Blackwatch F.C. 4
 
Saturday, August 16, 2014 @ 12:00pm
Final
Pure Luck FC 2
Sidewinders 1
 
Saturday, August 16, 2014 @ 12:00pm
Final
VSLT FC 2
Junior Legends 3
 
Saturday, August 16, 2014 @ 10:00am
Final
Eagle Street FC 2
La Cantera 0
 
Saturday, August 16, 2014 @ 10:00am
Final
Pieces of Schmidt 2
Medtronic Pacers 3
 
Saturday, August 16, 2014 @ 10:00am
Final
Jogoo Road Warriors 0
Kickers 04 3
 
Saturday, August 16, 2014 @ 10:00am
Final
Dunesday 3
Vojos Heroes 5
 
Thursday, August 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 0
Dyslexia Untied 1
 
Thursday, August 14, 2014 @ 12:00pm
Final
Jogoo Road Warriors 0
Pieces of Schmidt 2
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 7:00pm
Final
Sportboys TC 4
Hooligans FC 1
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 7:00pm
Final
Soca Boyz 2
BEEF! United 0
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 7:00pm
Final
Sound & Fury 2
Minneapolis Lakers 2
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Hercules FC 8
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Beer Dragons 3
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Untouchables 1
Team Awesome 4
 
Wednesday, August 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Medtronic Pacers 2
 
Tuesday, August 12, 2014 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Beer Engines FC 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 8:30pm
Final
BYOB 1
LynLake United 3
 
Monday, August 11, 2014 @ 8:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Clann na Gael 7
 
Monday, August 11, 2014 @ 8:30pm
Final
Beer Dragons 1
MacPherson 4
 
Monday, August 11, 2014 @ 7:00pm
Final
Magnum 0
Cartes Rouge 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 7:00pm
Final
Wolverines FC 3
Sportboys TC 5
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:45pm
Final
Hooligans FC 1
Northern FC 5
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
VSLT FC 1
The Storm 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 5
Dunesday 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 3
Dyslexia Untied 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
ACME 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Untouchables 2
TCFC 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
F.C. Friendship 3
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast 6
Lyons 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 5
Bloomington United 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
Csub60 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast II 1
Beer Engines FC 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 3
Half Time Rec 2
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
DFC 1
Medtronic Pacers 5
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
JAWA FC 0
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Sidewinders 1
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 2
Eagle Street FC 4
 
Monday, August 11, 2014 @ 6:00pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Brit's Pub FC 2
 
Sunday, August 10, 2014 @ 8:30pm
Final
3M Renovation 1
Sporting Real United FC 3
 
Sunday, August 10, 2014 @ 8:30pm
Final
Chameleons FC 3
Red Devils 0
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Kolour 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
FC Saint Paul 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 0
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
CC United Freeballers 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 4
FC MINNEAPOLIS 0
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
Mill City FC 3
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 8
Keg Legs 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
Centennial Wiseguys 4
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 7
CC United 2 0
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
River Otters 2
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
La Famiglia 4
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
Pure Luck FC 4
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 4
Minnesota Axmen 8
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 2
BH United 0
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 3
Saint Croix Valley United 11
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Warlocks 2
La Cantera 3
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
FC Bosna 6
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Rampage FC 2
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 5
Real St. Croix 3
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 3
Muggins FC 6
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 1
Demons 3
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 2
African Tonic 1
 
Sunday, August 10, 2014 @ 6:30pm
Final
Warriors 0
Tonka United 5
 
Sunday, August 10, 2014 @ 4:30pm
Final
Junior Legends 3
Maccabi Minneapolis 5
 
Saturday, August 9, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 0
Minnesota Axmen 3
 
Thursday, August 7, 2014 @ 8:30pm
Final
Blast II 2
Vandals 1
 
Thursday, August 7, 2014 @ 7:00pm
Final
Warriors 0
BEEF! United 2
 
Thursday, August 7, 2014 @ 7:00pm
Final
Magnum 3
Sportboys TC 3
 
Thursday, August 7, 2014 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
VSLT FC 13
 
Thursday, August 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 5
DFC 0
 
Thursday, August 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
Junior Legends 5
 
Thursday, August 7, 2014 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
CC United 0
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 7:00pm
Final
Real St. Croix 0
Centennial Wiseguys 8
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 7
Stegman's Blues 0
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
Vojos Heroes 2
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 4
Beer Engines FC 1
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:30pm
Final
LynLake United 2
Beer Dragons 2
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
Kickers FC 1
 
Wednesday, August 6, 2014 @ 6:00pm
Final
Iguanas 4
Brit's Pub FC 0
 
Tuesday, August 5, 2014 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 0
Dynamo Eden Prairie 5
 
Tuesday, August 5, 2014 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 1
FC Saint Paul 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 5
Lyons 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 8:30pm
Final
MacPherson 6
Los Gringos 4
 
Monday, August 4, 2014 @ 8:30pm
Final
Half Time Rec 2
BYOB 0
 
Monday, August 4, 2014 @ 7:00pm
Final
Hooligans FC 2
Sportboys TC 7
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:45pm
Final
Cartes Rouge 1
Northern FC 4
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 4
Bloomington Knights 0
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Blast II 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
TCFC 0
The Storm 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 0
Mothers of Invention 3
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
Sidewinders 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Csub60 1
LynLake United 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
ACME 1
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 6
DFC 0
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 5
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Vandals 3
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 5
Untouchables 4
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 4
Dunesday 3
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Clann na Gael 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
VSLT FC 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast 1
Eagle Street FC 2
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
Medtronic Shocks 1
 
Monday, August 4, 2014 @ 6:00pm
Final
JAWA FC 3
Brit's Pub FC 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 8:30pm
Final
St. Paul Celtics 1
Red Devils 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 8:30pm
Final
African Tonic 5
Warlocks 3
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 3
CC United 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Soca Boyz 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 0
One Touch FC 15
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 1
La Famiglia 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 4
3M Renovation 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Warriors 3
Minnesota Axmen 8
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Dynamo Eden Prairie 0
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 4
Blackwatch F.C. 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 4
MKSA Royals 2
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 1
La Cantera 0
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 0
Sporting Real United FC 10
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
General Mills Cheerios 3
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 4
Kolour 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 1
Stegman's Blues 2
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 4
River Otters 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 2
Jogoo Road Warriors 2
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 6
Maccabi Minneapolis 3
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
CC United Freeballers 7
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Centennial Wiseguys 0
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 5
Nomad FC 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 6
Demons 4
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 3
Junior Legends 1
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 6
CC United 2 0
 
Sunday, August 3, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
3M Dogs 4
 
Friday, August 1, 2014 @ 7:00pm
Final
Red Devils 4
Tsunami FC 1
 
Friday, August 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 6
Keg Legs 1
 
Thursday, July 31, 2014 @ 8:00pm
Final
Untouchables 1
Bloomington United 4
 
Thursday, July 31, 2014 @ 7:00pm
Final
La Famiglia 3
Pieces of Schmidt 1
 
Thursday, July 31, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
ACME 3
 
Thursday, July 31, 2014 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
JAWA FC 5
 
Thursday, July 31, 2014 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
Lightening Company 4
 
Wednesday, July 30, 2014 @ 7:00pm
Final
TCFC 0
Sidewinders 2
 
Wednesday, July 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 2
Kickers FC 4
 
Wednesday, July 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 1
Tonka United 0
 
Wednesday, July 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Magnum 3
 
Tuesday, July 29, 2014 @ 7:00pm
Final
CC United Freeballers 0
BEEF! United 2
 
Tuesday, July 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 2
River Otters 13
 
Monday, July 28, 2014 @ 8:30pm
Final
VSLT FC 0
TCFC 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 5
Blast 7
 
Monday, July 28, 2014 @ 8:00pm
Final
Cartes Rouge 2
Magnum 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
LynLake United 5
Csub60 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Dunesday 2
DFC 3
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 2
Mothers of Invention 2
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Vandals 2
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
Los Gringos 3
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
Kickers FC 2
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
Wolverines FC 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 2
General Mills Nature Valley 3
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 2
Iguanas 2
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 1
Sidewinders 3
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 3
Eagle Street FC 2
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 0
Medtronic Shocks 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 3
Blast II 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
The Storm 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
Hooligans FC 3
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
MacPherson 3
BYOB 1
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 2
Untouchables 2
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:15pm
Final
Dyslexia Untied 2
Beer Dragons 0
 
Monday, July 28, 2014 @ 6:00pm
Final
ACME 0
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, July 27, 2014 @ 8:30pm
Final
Centennial Wiseguys 1
St. Paul Celtics 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 7:00pm
Final
Kolour 0
Red Devils 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 6
Stegman's Blues 0
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 4
Fury FC 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 0
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 11
3M Dogs 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Tonka United 7
Minnesota Axmen 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 0
Chameleons FC 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 1
Demons 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 3
Jogoo Road Warriors 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 1
Sporting Real United FC 5
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 0
Rampage FC 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
CC United 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
La Cantera 2
African Tonic 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 1
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
Warriors 8
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 0
Real St. Croix 5
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 3
Mill City FC 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 3
One Touch FC 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 7
3M Renovation 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 2
BEEF! United 2
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 10
Keg Legs 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
La Famiglia 12
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
Blackwatch F.C. 1
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
Soca Boyz 3
 
Sunday, July 27, 2014 @ 6:00pm
Final
Pure Luck FC 0
Junior Legends 2
 
Saturday, July 26, 2014 @ 10:00am
Final
F.C. Friendship 2
Bloomington Knights 0
 
Thursday, July 24, 2014 @ 8:30pm
Final
Sound & Fury 0
Pure Luck FC 3
 
Thursday, July 24, 2014 @ 7:00pm
Final
Nomad FC 3
3M Dogs 1
 
Thursday, July 24, 2014 @ 6:30pm
Final
VSLT FC 1
Team Awesome 2
 
Thursday, July 24, 2014 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 1
Minnesota Flying Loons 6
 
Wednesday, July 23, 2014 @ 7:00pm
Final
Untouchables 2
Sidewinders 5
 
Wednesday, July 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
Magnum 2
 
Wednesday, July 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 6
River Otters 0
 
Wednesday, July 23, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
CC United Freeballers 11
 
Wednesday, July 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 3
Tonka United 6
 
Tuesday, July 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, July 21, 2014 @ 8:30pm
Final
Iguanas 0
Vandals 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 8:30pm
Final
Beer Dragons 3
LynLake United 3
 
Monday, July 21, 2014 @ 8:30pm
Final
Cartes Rouge 0
Clann na Gael 4
 
Monday, July 21, 2014 @ 8:00pm
Final
TCFC 2
Bloomington United 4
 
Monday, July 21, 2014 @ 7:00pm
Final
Northern FC 5
Sportboys TC 2
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
ACME 1
JAWA FC 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Csub60 0
Bloomington Knights 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 0
DFC 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 4
Mothers of Invention 3
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Untouchables 0
VSLT FC 7
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 3
Lyons 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 5
Hooligans FC 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
MacPherson 3
General Mills Nature Valley 4
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Team Awesome 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Medtronic Pacers 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 0
Chameleons FC 5
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast II 5
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 2
The Storm 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
BYOB 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast 5
Dunesday 0
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 0
Half Time Rec 5
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:15pm
Final
Medtronic Shocks 3
Magnum 1
 
Monday, July 21, 2014 @ 6:00pm
Final
Beer Engines FC 0
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, July 20, 2014 @ 8:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 2
Sporting Real United FC 6
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 1
Pure Luck FC 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 6
Warriors 4
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 2
St. Paul Celtics 3
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 1
BH United 1
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 1
MKSA Royals 0
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
La Cantera 0
La Famiglia 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
Sound & Fury 1
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 1
General Mills Cheerios 3
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Kolour 4
Tsunami FC 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Nomad FC 3
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 0
Saint Croix Valley United 9
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2 1
Rampage FC 3
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
African Tonic 1
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 0
FC Saint Paul 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 1
Boss FC 1
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 4
Dynamo Eden Prairie 6
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
BEEF! United 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
One Touch FC 4
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
FC MINNEAPOLIS 0
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 1
Junior Legends 12
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
Hercules FC 3
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Red Devils 0
Chameleons FC 2
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 0
Blackwatch F.C. 5
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 9
Keg Legs 1
 
Sunday, July 20, 2014 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
Pieces of Schmidt 5
 
Thursday, July 17, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
JAWA FC 3
 
Thursday, July 17, 2014 @ 6:30pm
Final
TCFC 4
VSLT FC 0
 
Thursday, July 17, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 6
Stegman's Blues 0
 
Wednesday, July 16, 2014 @ 8:00pm
Final
Sidewinders 3
Bloomington United 0
 
Wednesday, July 16, 2014 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
Beer Engines FC 1
 
Wednesday, July 16, 2014 @ 6:30pm
Final
Dunesday 1
Kickers 04 3
 
Tuesday, July 15, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 5
3M Renovation 5
 
Tuesday, July 15, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 5
Hercules FC 5
 
Tuesday, July 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 5
Blast 3
 
Monday, July 14, 2014 @ 8:30pm
Final
MacPherson 3
Half Time Rec 3
 
Monday, July 14, 2014 @ 8:30pm
Final
Dunesday 0
Lyons 4
 
Monday, July 14, 2014 @ 8:00pm
Final
ACME 1
Blast II 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 7:00pm
Final
Clann na Gael 2
Sportboys TC 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:45pm
Final
Medtronic Shocks 0
Northern FC 4
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 0
Wolverines FC 5
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast 5
Kickers FC 4
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 3
Untouchables 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
BYOB 4
Los Gringos 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 1
DFC 0
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
JAWA FC 3
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 1
The Storm 4
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 1
Medtronic Pacers 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
LynLake United 5
Mothers of Invention 0
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
TCFC 1
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 4
F.C. Friendship 2
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Magnum 2
Hooligans FC 2
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 3
General Mills Nature Valley 0
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 2
VSLT FC 2
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:15pm
Final
Csub60 1
Beer Dragons 4
 
Monday, July 14, 2014 @ 6:00pm
Final
Vandals 2
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 8:30pm
Final
Vojos Heroes 3
Warlocks 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 8:30pm
Final
Centennial Wiseguys 2
Red Devils 4
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
St. Paul Celtics 2
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
Mill City FC 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
CC United 4
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 6
Sound & Fury 2
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 5
Hercules FC 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 2
Nomad FC 4
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 0
Boss FC 3
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Warriors 4
Soca Boyz 3
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
Real B Town Blue Birds 2
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 1
La Famiglia 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 1
3M Renovation 2
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 3
CC United Freeballers 3
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Kolour 2
Chameleons FC 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
Muggins FC 4
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
River Otters 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
La Cantera 4
Pieces of Schmidt 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 5
FC Bosna 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 5
CC United 2 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 3
Real St. Croix 1
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 5
BH United 2
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 6
Keg Legs 0
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 1
African Tonic 12
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 0
Sporting Real United FC 3
 
Sunday, July 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Tonka United 4
 
Thursday, July 10, 2014 @ 7:30pm
Final
Pieces of Schmidt 3
Vojos Heroes 3
 
Thursday, July 10, 2014 @ 7:30pm
Final
BYOB 1
Dyslexia Untied 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 9:00pm
Final
Team Awesome 2
TCFC 0
 
Monday, July 7, 2014 @ 8:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Los Gringos 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 8:00pm
Final
Wolverines FC 2
Magnum 0
 
Monday, July 7, 2014 @ 8:00pm
Final
Lightening Company 6
Bloomington United 0
 
Monday, July 7, 2014 @ 7:30pm
Final
BYOB 2
Half Time Rec 0
 
Monday, July 7, 2014 @ 7:00pm
Final
Medtronic Shocks 1
Sportboys TC 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:45pm
Final
Clann na Gael 2
Northern FC 4
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 2
Hooligans FC 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
LynLake United 0
MacPherson 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Untouchables 2
The Storm 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
F.C. Friendship 0
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 3
VSLT FC 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 4
ACME 1
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 0
Mothers of Invention 2
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 2
Kickers 04 3
 
Monday, July 7, 2014 @ 6:30pm
Final
DFC 1
Blast 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Warlocks 3
African Tonic 5
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 1
Muggins FC 4
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 3
CC United 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 2
Hercules FC 4
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 2
FC MINNEAPOLIS 1
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 0
FC Bosna 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
FC Saint Paul 4
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 5
Fury FC 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Red Devils 5
Centennial Wiseguys 0
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
MKSA Royals 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
General Mills Cheerios 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
La Cantera 0
Vojos Heroes 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 2
3M Dogs 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 7
Keg Legs 1
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 1
Tsunami FC 4
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 2
Kolour 0
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 1
BEEF! United 5
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 4
Sound & Fury 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 3
Dynamo Eden Prairie 0
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 3
Warriors 3
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 0
Junior Legends 2
 
Sunday, July 6, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2 2
Minnesota Axmen 6
 
Wednesday, July 2, 2014 @ 7:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 0
Vojos Heroes 4
 
Wednesday, July 2, 2014 @ 7:00pm
Final
FC Saint Paul 1
Muggins FC 2
 
Tuesday, July 1, 2014 @ 7:00pm
Final
Stegman's Blues 4
3M Dogs 3
 
Monday, June 30, 2014 @ 9:30pm
Final
Sidewinders 2
TCFC 0
 
Monday, June 30, 2014 @ 9:00pm
Final
JAWA FC 1
Iguanas 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 9:00pm
Final
General Mills Nature Valley 2
LynLake United 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 0
Blast 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 7:30pm
Final
Team Awesome 2
The Storm 0
 
Monday, June 30, 2014 @ 7:30pm
Final
ACME 1
Vandals 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 2
Cartes Rouge 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 3
Dyslexia Untied 3
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 1
Kickers 04 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
VSLT FC 3
Bloomington United 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
BYOB 2
Csub60 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 9
F.C. Friendship 1
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 2
DFC 5
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Northern FC 3
Medtronic Shocks 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 2
Bloomington Knights 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 2
Minnesota Flying Loons 5
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Dunesday 2
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 3
Clann na Gael 5
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
Brit's Pub FC 0
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
Untouchables 0
Lightening Company 4
 
Monday, June 30, 2014 @ 6:30pm
Final
MacPherson 5
Mothers of Invention 1
 
Sunday, June 29, 2014 @ 8:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 1
La Cantera 4
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 6
CC United 2 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Red Devils 5
Real St. Croix 0
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Tonka United 4
Warriors 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 4
Fury FC 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 2
Warlocks 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 3
FC Bosna 1
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 1
Chameleons FC 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 4
3M Dogs 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
Boss FC 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 6
Pure Luck FC 0
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Kolour 3
Dynamo Eden Prairie 0
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 3
Muggins FC 6
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Demons 1
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 4
African Tonic 3
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Sound & Fury 4
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 4
CC United Freeballers 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 7
Keg Legs 0
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 0
Centennial Wiseguys 1
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 5
Mill City FC 5
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
Rampage FC 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 4
3M Renovation 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 4
Soca Boyz 6
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
Real B Town Blue Birds 6
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 8
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, June 29, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 6
Stegman's Blues 1
 
Saturday, June 28, 2014 @ 6:30pm
Final
African Tonic 1
La Famiglia 6
 
Friday, June 27, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
ACME 1
 
Thursday, June 26, 2014 @ 7:30pm
Final
La Famiglia 1
Vojos Heroes 2
 
Wednesday, June 25, 2014 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Untouchables 0
 
Monday, June 23, 2014 @ 9:00pm
Final
Bloomington Knights 0
Half Time Rec 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 9:00pm
Final
ACME 1
Iguanas 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 8:30pm
Final
Wolverines FC 4
Clann na Gael 2
 
Monday, June 23, 2014 @ 7:30pm
Final
JAWA FC 2
Vandals 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 7:00pm
Final
Cartes Rouge 0
Sportboys TC 2
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
MacPherson 2
Dyslexia Untied 2
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 5
Lyons 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
LynLake United 3
F.C. Friendship 0
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 0
Lightening Company 2
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast 1
Kickers 04 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Magnum 2
Northern FC 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
Untouchables 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 2
Hooligans FC 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Csub60 1
Mothers of Invention 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
DFC 3
Dunesday 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 4
Team Awesome 1
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 2
Blast II 3
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
BYOB 4
General Mills Nature Valley 0
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 3
Medtronic Pacers 0
 
Monday, June 23, 2014 @ 6:15pm
Final
Los Gringos 2
Beer Dragons 0
 
Sunday, June 22, 2014 @ 8:30pm
Final
Pure Luck FC 0
Sporting Real United FC 3
 
Sunday, June 22, 2014 @ 8:30pm
Final
La Cantera 5
Warlocks 1
 
Sunday, June 22, 2014 @ 7:00pm
Final
Kolour 2
Centennial Wiseguys 5
 
Sunday, June 22, 2014 @ 7:00pm
Final
FC Bosna 1
Junior Legends 4
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 0
Saint Croix Valley United 10
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
River Otters 2
Real B Town Blue Birds 0
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
General Mills Cheerios 4
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
Maccabi Minneapolis 3
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 2
Fury FC 2
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
FC MINNEAPOLIS 2
Jogoo Road Warriors 3
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 3
St. Paul Celtics 3
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 1
Demons 1
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 0
Minneapolis Lakers 2
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
Blackwatch F.C. 2
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Soca Boyz 3
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 5
One Touch FC 0
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 0
Red Devils 4
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 0
Stegman's Blues 2
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Warriors 4
 
Sunday, June 22, 2014 @ 6:30pm
Final
African Tonic 0
Pieces of Schmidt 9
 
Sunday, June 22, 2014 @ 2:00pm
Final
Chameleons FC 4
Real St. Croix 0
 
Wednesday, June 18, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
Kickers 04 1
 
Monday, June 16, 2014 @ 9:30pm
Final
Dyslexia Untied 1
BYOB 2
 
Monday, June 16, 2014 @ 9:00pm
Final
Northern FC 1
Wolverines FC 0
 
Monday, June 16, 2014 @ 9:00pm
Final
Blast II 1
Iguanas 0
 
Monday, June 16, 2014 @ 8:30pm
Final
Csub60 3
Los Gringos 2
 
Monday, June 16, 2014 @ 8:00pm
Final
Mothers of Invention 1
MacPherson 2
 
Monday, June 16, 2014 @ 7:30pm
Final
Clann na Gael 2
Hooligans FC 0
 
Monday, June 16, 2014 @ 7:30pm
Final
The Storm 0
TCFC 6
 
Monday, June 16, 2014 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 2
Team Awesome 0
 
Monday, June 16, 2014 @ 6:30pm
Final
VSLT FC 2
Lightening Company 0
 
Monday, June 16, 2014 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 0
Medtronic Shocks 1
 
Sunday, June 15, 2014 @ 8:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 6
Pure Luck FC 4
 
Sunday, June 15, 2014 @ 7:00pm
Final
Sporting Real United FC 3
FC Bosna 0
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Kolour 1
St. Paul Celtics 1
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Tonka United 6
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 2
CC United 2 0
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 1
MKSA Royals 7
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 2
Real St. Croix 3
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 0
Nomad FC 4
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 0
Real B Town Blue Birds 3
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
African Tonic 1
Vojos Heroes 5
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 6
Minneapolis Lakers 2
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 4
Boss FC 2
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
La Cantera 6
FC MINNEAPOLIS 0
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 3
Mill City FC 0
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 2
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Warriors 2
Hercules FC 3
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
CC United 0
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 3
Warlocks 1
 
Sunday, June 15, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 5
Sound & Fury 1
 
Sunday, June 15, 2014 @ 9:00am
Final
Stegman's Blues 1
BH United 3
 
Friday, June 13, 2014 @ 6:30pm
Final
Vandals 1
ACME 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 9:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Vandals 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 9:00pm
Final
Bloomington United 3
TCFC 0
 
Monday, June 9, 2014 @ 8:30pm
Final
Eagle Street FC 3
Blast 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 8:00pm
Final
Sportboys TC 0
Magnum 1
 
Monday, June 9, 2014 @ 8:00pm
Final
BYOB 2
Beer Dragons 1
 
Monday, June 9, 2014 @ 7:30pm
Final
LynLake United 0
Half Time Rec 0
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
JAWA FC 0
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 3
Lightening Company 4
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
Csub60 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
ACME 7
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
The Storm 1
Sidewinders 6
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 0
Medtronic Pacers 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 4
MacPherson 3
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
DFC 1
Kickers 04 3
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Clann na Gael 5
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 5
F.C. Friendship 3
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Iguanas 3
Beer Engines FC 1
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
VSLT FC 5
Untouchables 0
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Dunesday 2
Kickers FC 3
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 1
Northern FC 2
 
Monday, June 9, 2014 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 0
Dyslexia Untied 4
 
Sunday, June 8, 2014 @ 8:30pm
Final
Junior Legends 0
Pure Luck FC 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
River Otters 0
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
St. Paul Celtics 1
Tsunami FC 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Tonka United 0
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2
Fury FC 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 4
FC MINNEAPOLIS 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 6
Sound & Fury 0
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United 2 0
General Mills Cheerios 10
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Real St. Croix 0
Chameleons FC 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
Muggins FC 2
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Keg Legs 0
MKSA Royals 8
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 2
Vojos Heroes 6
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 3
FC Bosna 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 3
Rampage FC 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Red Devils 4
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 3
BH United 2
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
Saint Croix Valley United 4
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
African Tonic 1
La Cantera 4
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 3
Warriors 9
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 3
Kolour 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 2
FC Saint Paul 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 2
Demons 4
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Renovation 2
Maccabi Minneapolis 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
Soca Boyz 2
CC United Freeballers 3
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 2
Warlocks 1
 
Sunday, June 8, 2014 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Stegman's Blues 4
 
Saturday, June 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 3
Bloomington Knights 3
 
Saturday, June 7, 2014 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
CC United Freeballers 2
 
Saturday, June 7, 2014 @ 3:00pm
Final
    Internationals 5
FC MINNEAPOLIS 1
 
Saturday, June 7, 2014 @ 12:00pm
Final
Red Devils 0
St. Paul Celtics 1
 
Wednesday, June 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Pure Luck FC 0
Minneapolis Lakers 3
 
Wednesday, June 4, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
Blast 3
 
Monday, June 2, 2014 @ 9:30pm
Final
Magnum 2
Wolverines FC 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 9:00pm
Final
Beer Dragons 0
BYOB 3
 
Monday, June 2, 2014 @ 9:00pm
Final
Brit's Pub FC 1
Iguanas 6
 
Monday, June 2, 2014 @ 8:30pm
Final
Northern FC 5
Clann na Gael 2
 
Monday, June 2, 2014 @ 8:30pm
Final
F.C. Friendship 1
MacPherson 4
 
Monday, June 2, 2014 @ 7:30pm
Final
Half Time Rec 3
LynLake United 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 7:00pm
Final
Mothers of Invention 2
Bloomington Knights 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Dunesday 2
Blast 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
DFC 0
Kickers FC 3
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 2
Dyslexia Untied 2
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 3
Csub60 5
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Kickers 04 2
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 3
Eagle Street FC 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 5
Cartes Rouge 1
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
Blast II 0
 
Monday, June 2, 2014 @ 6:30pm
Final
ACME 1
Beer Engines FC 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 8:30pm
Final
La Famiglia 0
La Cantera 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 4
Maccabi Minneapolis 2
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Fury FC 3
Real B Town Blue Birds 0
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Warriors 2
CC United 2 0
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Warlocks 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
BH United 9
Nomad FC 4
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 5
One Touch FC 0
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
FC Saint Paul 3
Blackwatch F.C. 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 3
Rampage FC 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 8
3M Renovation 0
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 0
Red Devils 0
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 1
Tonka United 1
 
Sunday, June 1, 2014 @ 6:30pm
Final