2015 Results


Sunday, August 30, 2015 @ 1:00pm
Final
Nomad FC 3
Muggins FC 2
 
Sunday, August 30, 2015 @ 12:00pm
Final
Kickers 04 1
La Cantera 0
 
Sunday, August 30, 2015 @ 11:00am
Final
Untouchables 1
Minnesota Axmen 2
 
Sunday, August 30, 2015 @ 10:00am
Final
Dunesday 1
Red Devils 3
 
Saturday, August 29, 2015 @ 1:00pm
Final
Stegman's United 1
Nomad FC 2
 
Saturday, August 29, 2015 @ 1:00pm
Final
Muggins FC 2
Minnesota FC 0
 
Saturday, August 29, 2015 @ 11:00am
Final
Real B Town Blue Birds 4
Untouchables 5
 
Saturday, August 29, 2015 @ 11:00am
Final
Vojos Heroes 1
Kickers 04 2
 
Saturday, August 29, 2015 @ 11:00am
Final
Medtronic Pacers 1
La Cantera 2
 
Saturday, August 29, 2015 @ 9:00am
Final
Iguanas 0
Red Devils 4
 
Saturday, August 29, 2015 @ 9:00am
Final
River Otters 2
Minnesota Axmen 5
 
Saturday, August 29, 2015 @ 9:00am
Final
Beer Engines FC 1
Dunesday 6
 
Wednesday, August 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 4
Bloomington United 1
 
Wednesday, August 26, 2015 @ 6:30pm
Final
ACME 3
Stegman's United 4
 
Wednesday, August 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
Nomad FC 2
 
Wednesday, August 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
Dynamo Eden Prairie 1
 
Tuesday, August 25, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
River Otters 6
 
Tuesday, August 25, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 2
Minnesota Axmen 3
 
Tuesday, August 25, 2015 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 5
Liverpool FC 1
 
Tuesday, August 25, 2015 @ 6:30pm
Final
Untouchables 7
Half Time Rec 2
 
Sunday, August 23, 2015 @ 2:00pm
Final
Sportboys TC 1
Stegman's United 2
 
Sunday, August 23, 2015 @ 2:00pm
Final
Blackwatch F.C. 0
ACME 1
 
Sunday, August 23, 2015 @ 2:00pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Team Awesome 1
 
Sunday, August 23, 2015 @ 12:00pm
Final
Clann na Gael 0
Muggins FC 6
 
Sunday, August 23, 2015 @ 12:00pm
Final
Dynamo Eden Prairie 4
Cartes Rouge 3
 
Sunday, August 23, 2015 @ 12:00pm
Final
LynLake United 0
Nomad FC 5
 
Sunday, August 23, 2015 @ 10:00am
Final
Lyons 1
Vojos Heroes 2
 
Sunday, August 23, 2015 @ 10:00am
Final
Minnesota FC 3
Minneapolis Lakers 0
 
Sunday, August 23, 2015 @ 10:00am
Final
All Stars 1
Bloomington United 2
 
Sunday, August 23, 2015 @ 8:00am
Final
La Famiglia 2
Medtronic Pacers 3
 
Sunday, August 23, 2015 @ 8:00am
Final
Pieces of Schmidt 1
Kickers 04 2
 
Sunday, August 23, 2015 @ 8:00am
Final
Eagle Street FC 2
La Cantera 4
 
Saturday, August 22, 2015 @ 4:00pm
Final
Liverpool FC 6
Unatletico Madrid 0
 
Saturday, August 22, 2015 @ 2:00pm
Final
Half Time Rec 2
MacPherson 0
 
Saturday, August 22, 2015 @ 2:00pm
Final
One Touch FC 3
Moose Tornadoes 8
 
Saturday, August 22, 2015 @ 2:00pm
Final
Untouchables 2
Boss FC 0
 
Saturday, August 22, 2015 @ 12:00pm
Final
Tonka United 4
Bloomington Knights 0
 
Saturday, August 22, 2015 @ 12:00pm
Final
CC United Freeballers 0
Real B Town Blue Birds 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 12:00pm
Final
River Otters 3
Beer Dragons 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 10:00am
Final
Hercules FC 0
Minnesota Axmen 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 10:00am
Final
Junior Legends 0
Iguanas 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 10:00am
Final
Beer Engines FC 6
Centennial Wiseguys 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 8:00am
Final
Kolour 0
Dunesday 2
 
Saturday, August 22, 2015 @ 8:00am
Final
JAWA FC 0
Red Devils 2
 
Wednesday, August 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
Bloomington United 3
 
Monday, August 17, 2015 @ 9:00pm
Final
Csub60 3
Los Gringos 1
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 2
Vandals 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Dunesday 1
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
Medtronic Shocks 4
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 1
Eagle Street FC 1
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
LynLake United 2
BYOB 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 5
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Blast II 1
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 3
Magnum 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
ACME 2
TCFC 2
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
Bloomington Knights 2
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 0
Bloomington United 3
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 5
Half Time Rec 3
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
Beer Engines FC 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 5
Minnesota FC 4
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 0
Real B Town Blue Birds 2
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 1
Untouchables 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 4
Kickers FC 3
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 0
Team Awesome 0
 
Monday, August 17, 2015 @ 6:00pm
Final
The Storm 0
Brit's Pub FC 1
 
Sunday, August 16, 2015 @ 8:30pm
Final
Centennial Wiseguys 4
Kolour 2
 
Sunday, August 16, 2015 @ 8:30pm
Final
Chameleons FC 0
La Cantera 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
FC Bosna 0
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 5
Unatletico Madrid 8
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 0
Mill City FC 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Hercules FC 0
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 1
Pieces of Schmidt 4
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Boss FC 5
Fury FC 0
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
Minneapolis Lakers 4
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 1
F.C. Friendship 4
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 0
Vojos Heroes 2
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 2
CC United Freeballers 0
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 2
Stegman's United 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
All Stars 1
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 2
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 6
River Otters 2
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 0
Red Devils 4
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 5
Rampage FC 1
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 0
Palangs FC 10
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 3
Demons 3
 
Sunday, August 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
FC St. Paul 3
 
Thursday, August 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 8
Minnesota Flying Loons 1
 
Thursday, August 13, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 1
Half Time Rec 4
 
Wednesday, August 12, 2015 @ 7:00pm
Final
Team Awesome 1
Sportboys TC 0
 
Wednesday, August 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Iguanas 2
Northern FC 0
 
Monday, August 10, 2015 @ 8:30pm
Final
TCFC 3
Clann na Gael 5
 
Monday, August 10, 2015 @ 7:00pm
Final
Los Gringos 1
Sportboys TC 4
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Vandals 1
Haaka Greys 3
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 1
Untouchables 1
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 1
Beer Engines FC 2
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Sidewinders 0
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 5
Blast 0
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
BYOB 1
ACME 0
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
Beer Dragons 3
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 0
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
Wolverines FC 1
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
LynLake United 6
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Half Time Rec 13
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Medtronic Pacers 1
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 1
Team Awesome 2
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
Blast II 5
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 5
Mothers of Invention 4
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Lyons 4
Kickers FC 5
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Cartes Rouge 3
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
Dunesday 5
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Bloomington Knights 2
 
Monday, August 10, 2015 @ 6:00pm
Final
Bloomington United 2
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, August 9, 2015 @ 8:30pm
Final
Junior Legends 1
Sporting Real United FC 5
 
Sunday, August 9, 2015 @ 8:30pm
Final
African Tonic 2
La Cantera 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Pieces of Schmidt 4
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 0
FC Bosna 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
3M Dogs 1
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 1
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 6
Demons 1
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 2
Nomad FC 5
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 6
Rampage FC 3
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 3
Kolour 3
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 3
CC United Freeballers 6
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
MKSA Royals 5
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 1
F.C. Friendship 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
Maplebrook SC 4
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Red Devils 6
FC St. Paul 3
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
General Mills Cheerios 0
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
Palangs FC 0
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
River Otters 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 3
Saint Croix Valley United 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 6
Fury FC 3
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 3
Stegman's United 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 3
The Craigslist Killaz 2
 
Sunday, August 9, 2015 @ 4:00pm
Final
La Famiglia 2
Warlocks 0
 
Saturday, August 8, 2015 @ 12:00pm
Final
Red Devils 6
Junior Legends 1
 
Saturday, August 8, 2015 @ 11:00am
Final
CC United Freeballers 3
Minnesota Axmen 9
 
Thursday, August 6, 2015 @ 7:00pm
Final
Maplebrook SC 0
BEEF! United 2
 
Thursday, August 6, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 2
Mothers of Invention 3
 
Thursday, August 6, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 5
Sound & Fury 2
 
Tuesday, August 4, 2015 @ 7:00pm
Final
BEEF! United 2
Maplebrook SC 7
 
Monday, August 3, 2015 @ 8:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Blast 3
 
Monday, August 3, 2015 @ 7:45pm
Final
Beer Dragons 0
MacPherson 4
 
Monday, August 3, 2015 @ 7:00pm
Final
Csub60 2
Sportboys TC 8
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 3
Magnum 4
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 5
The Storm 0
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 2
Los Gringos 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
ACME 4
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 3
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Kickers 04 3
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 1
Sidewinders 0
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 8
Northern FC 2
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 7
Mothers of Invention 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Haaka Greys 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Dunesday 2
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 6
Medtronic Shocks 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
TCFC 2
BYOB 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Untouchables 1
Bloomington Knights 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 0
Iguanas 4
 
Monday, August 3, 2015 @ 6:00pm
Final
LynLake United 0
Brit's Pub FC 1
 
Monday, August 3, 2015 @ 12:00pm
Final
Vandals 0
Kickers FC 2
 
Sunday, August 2, 2015 @ 8:30pm
Final
FC St. Paul 4
Kolour 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 8:30pm
Final
Tsunami FC 1
Sporting Real United FC 5
 
Sunday, August 2, 2015 @ 7:00pm
Final
Dynamo Eden Prairie 4
Dyslexia Untied 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 1
La Cantera 6
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
River Otters 5
Liverpool FC 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 0
Stegman's United 3
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 3
CC United Freeballers 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
Saint Croix Valley United 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 8
F.C. Friendship 2
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 3
Blackwatch F.C. 7
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 3
3M Dogs 2
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 5
Maccabi Minneapolis 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 0
Hercules FC 6
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
African Tonic 2
Vojos Heroes 4
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Nomad FC 5
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
Boss FC 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 1
Centennial Wiseguys 6
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 3
Maplebrook SC 9
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 3
Tonka United 5
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
La Famiglia 1
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
General Mills Cheerios 0
 
Sunday, August 2, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 4
Fury FC 1
 
Thursday, July 30, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 2
Half Time Rec 1
 
Thursday, July 30, 2015 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 4
Mothers of Invention 0
 
Thursday, July 30, 2015 @ 12:00pm
Final
Minnesota Flying Loons 2
Blast II 0
 
Wednesday, July 29, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 1
Hercules FC 9
 
Monday, July 27, 2015 @ 9:00pm
Final
The Storm 1
BYOB 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 8:30pm
Final
Half Time Rec 1
Real B Town Blue Birds 4
 
Monday, July 27, 2015 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 0
Blast 0
 
Monday, July 27, 2015 @ 8:00pm
Final
Mothers of Invention 1
Bloomington Knights 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 2
Iguanas 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
Medtronic Shocks 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 0
Eagle Street FC 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
Sidewinders 4
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 4
Minnesota Flying Loons 0
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 2
Sound & Fury 0
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Vandals 2
Lyons 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 2
Magnum 0
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 1
Dunesday 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 4
Hooligans FC 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 1
Haaka Greys 4
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 2
ACME 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 6
Northern FC 1
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Csub60 0
Minnesota FC 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
LynLake United 2
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Untouchables 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:00pm
Final
Clann na Gael 3
Brit's Pub FC 3
 
Monday, July 27, 2015 @ 6:00pm
Final
Sportboys TC 2
Cartes Rouge 5
 
Sunday, July 26, 2015 @ 9:00pm
Final
Vojos Heroes 3
Warlocks 2
 
Sunday, July 26, 2015 @ 9:00pm
Final
Rampage FC 1
BEEF! United 2
 
Sunday, July 26, 2015 @ 7:00pm
Final
Palangs FC 3
Dyslexia Untied 1
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 11
F.C. Friendship 0
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Maplebrook SC 8
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 5
General Mills Cheerios 2
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 0
Muggins FC 0
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 0
Stegman's United 2
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 5
Hercules FC 3
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 3
All Stars 9
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 1
Tsunami FC 3
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
Minnesota Axmen 3
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
FC Bosna 2
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Boss FC 3
One Touch FC 3
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
African Tonic 5
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 4
The Craigslist Killaz 5
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 4
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
Unatletico Madrid 3
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Pieces of Schmidt 1
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 2
River Otters 5
 
Sunday, July 26, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Minneapolis Lakers 4
 
Sunday, July 26, 2015 @ 12:00pm
Final
Sporting Real United FC 0
FC St. Paul 2
 
Friday, July 24, 2015 @ 7:00pm
Final
F.C. Friendship 0
Minnesota Axmen 3
 
Monday, July 20, 2015 @ 8:30pm
Final
Minnesota FC 3
Los Gringos 0
 
Monday, July 20, 2015 @ 8:00pm
Final
LynLake United 2
Bloomington United 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 7:45pm
Final
Bloomington Knights 1
MacPherson 3
 
Monday, July 20, 2015 @ 7:30pm
Final
Vandals 0
Eagle Street FC 3
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 1
Lyons 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 4
Beer Engines FC 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
Magnum 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 3
Kickers FC 4
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
BYOB 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 2
Sidewinders 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
Kickers 04 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
ACME 1
The Storm 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 3
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
JAWA FC 0
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 3
Untouchables 2
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 1
Wolverines FC 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 4
Northern FC 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Hooligans FC 1
 
Monday, July 20, 2015 @ 6:00pm
Final
TCFC 0
Brit's Pub FC 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 8:30pm
Final
Kolour 0
Red Devils 6
 
Sunday, July 19, 2015 @ 8:30pm
Final
Minneapolis Lakers 2
Palangs FC 3
 
Sunday, July 19, 2015 @ 7:00pm
Final
Stegman's United 2
Dyslexia Untied 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 4
African Tonic 4
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 0
All Stars 2
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Fury FC 5
Rampage FC 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 0
Dynamo Eden Prairie 5
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
River Otters 5
F.C. Friendship 0
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 9
One Touch FC 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Vojos Heroes 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 1
Blackwatch F.C. 0
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 5
BEEF! United 5
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
FC St. Paul 4
Junior Legends 4
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 3
Moose Tornadoes 5
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 2
Muggins FC 0
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Boss FC 3
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 2
Centennial Wiseguys 2
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 2
Liverpool FC 4
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 3
Mill City FC 3
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
Demons 4
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 4
Chameleons FC 1
 
Sunday, July 19, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
Minnesota Axmen 0
 
Sunday, July 19, 2015 @ 4:30pm
Final
General Mills Cheerios 4
Stegman's Blues 1
 
Thursday, July 16, 2015 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 6
MKSA Royals 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 9:00pm
Final
Sidewinders 3
Wolverines FC 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 9:00pm
Final
Kickers FC 2
Vandals 5
 
Monday, July 13, 2015 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 1
Lyons 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 8:00pm
Final
Beer Dragons 0
Bloomington Knights 6
 
Monday, July 13, 2015 @ 7:45pm
Final
General Mills Nature Valley 1
MacPherson 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 7:00pm
Final
Medtronic Shocks 2
Sportboys TC 2
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 1
JAWA FC 0
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 3
Team Awesome 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 3
Medtronic Pacers 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 4
Csub60 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 0
Blast II 2
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Eagle Street FC 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 2
TCFC 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
Sound & Fury 1
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 5
Minnesota Flying Loons 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 2
Untouchables 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
LynLake United 2
ACME 2
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
Hooligans FC 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 7
Beer Engines FC 2
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 4
Magnum 2
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
Clann na Gael 3
 
Monday, July 13, 2015 @ 6:00pm
Final
BYOB 2
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, July 12, 2015 @ 8:30pm
Final
Fury FC 2
BEEF! United 0
 
Sunday, July 12, 2015 @ 7:00pm
Final
MKSA Royals 3
Dyslexia Untied 4
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 4
Palangs FC 3
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
River Otters 2
The Craigslist Killaz 7
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
Pieces of Schmidt 4
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Blackwatch F.C. 4
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 6
Rampage FC 2
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
Tsunami FC 1
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 1
CC United Freeballers 6
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
African Tonic 2
La Famiglia 3
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 1
General Mills Cheerios 2
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Boss FC 3
Unatletico Madrid 2
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 2
FC St. Paul 1
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 5
3M Dogs 4
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Tonka United 2
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Dynamo Eden Prairie 4
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 4
Hercules FC 3
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Kolour 2
Junior Legends 6
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 3
Stegman's Blues 0
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 4
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 1
Moose Tornadoes 3
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
Chameleons FC 3
 
Sunday, July 12, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 5
Saint Croix Valley United 1
 
Monday, July 6, 2015 @ 8:30pm
Final
Lyons 3
Blast 0
 
Monday, June 29, 2015 @ 9:00pm
Final
ACME 3
BYOB 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 8:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Beer Dragons 3
 
Monday, June 29, 2015 @ 8:30pm
Final
Wolverines FC 3
Los Gringos 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 8:00pm
Final
Kickers FC 3
Eagle Street FC 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Lightening Company 1
JAWA FC 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 2
Minnesota FC 3
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
LynLake United 4
The Storm 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 1
Untouchables 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
Blast 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 6
Csub60 3
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 1
Beer Engines FC 3
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 3
Mothers of Invention 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Lyons 0
Medtronic Pacers 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 1
Kickers 04 4
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 4
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
Hooligans FC 0
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 4
TCFC 2
 
Monday, June 29, 2015 @ 6:00pm
Final
Dunesday 1
Northern FC 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 8:30pm
Final
One Touch FC 7
BEEF! United 2
 
Sunday, June 28, 2015 @ 8:30pm
Final
Sporting Real United FC 7
Kolour 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 7:00pm
Final
Dyslexia Untied 4
Maccabi Minneapolis 7
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 4
F.C. Friendship 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 5
Tsunami FC 2
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 3
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 7
Demons 6
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Vojos Heroes 5
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
All Stars 1
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 2
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 4
River Otters 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 0
African Tonic 4
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 4
Nomad FC 5
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Boss FC 1
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 0
Liverpool FC 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 3
Maplebrook SC 4
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
La Cantera 2
La Famiglia 0
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
General Mills Cheerios 2
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 0
Fury FC 2
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Red Devils 5
Centennial Wiseguys 3
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 2
Tonka United 2
 
Sunday, June 28, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 2
Stegman's United 2
 
Saturday, June 27, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 0
Unatletico Madrid 0
 
Monday, June 22, 2015 @ 9:00pm
Final
Medtronic Pacers 7
Vandals 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 9:00pm
Final
Team Awesome 0
Wolverines FC 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 8:30pm
Final
Hooligans FC 0
Beer Dragons 5
 
Monday, June 22, 2015 @ 8:30pm
Final
Bloomington United 4
Clann na Gael 3
 
Monday, June 22, 2015 @ 8:00pm
Final
Lyons 1
Eagle Street FC 4
 
Monday, June 22, 2015 @ 8:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 3
Bloomington Knights 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 2
Iguanas 9
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 2
Haaka Greys 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
BYOB 2
LynLake United 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
ACME 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 6
Los Gringos 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 3
The Storm 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 2
JAWA FC 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 1
Lightening Company 4
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Untouchables 4
Sound & Fury 1
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 0
Kickers 04 2
 
Monday, June 22, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 10
Csub60 3
 
Sunday, June 21, 2015 @ 8:30pm
Final
Red Devils 3
Sporting Real United FC 1
 
Sunday, June 21, 2015 @ 7:00pm
Final
Mill City FC 6
Dyslexia Untied 2
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
FC St. Paul 3
Tsunami FC 3
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 0
Liverpool FC 1
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 1
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 1
3M Dogs 3
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
La Cantera 6
Chameleons FC 2
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
The Craigslist Killaz 2
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 2
MKSA Royals 1
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Boss FC 5
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Warlocks 1
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 2
Nomad FC 3
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 2
Dynamo Eden Prairie 2
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 4
Moose Tornadoes 4
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
La Famiglia 0
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 12
Stegman's Blues 0
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Kolour 4
Centennial Wiseguys 2
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 5
Maccabi Minneapolis 4
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 10
One Touch FC 4
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 2
River Otters 12
 
Sunday, June 21, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 1
Muggins FC 6
 
Monday, June 15, 2015 @ 9:00pm
Final
Haaka Greys 0
Vandals 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 8:30pm
Final
Kickers FC 1
Lyons 2
 
Monday, June 15, 2015 @ 8:30pm
Final
ACME 1
Brit's Pub FC 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 8:30pm
Final
Beer Dragons 0
Real B Town Blue Birds 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 8:00pm
Final
Bloomington Knights 2
Hooligans FC 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 7:45pm
Final
Sound & Fury 1
MacPherson 1
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 2
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Beer Engines FC 3
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Team Awesome 3
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 4
Eagle Street FC 2
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
JAWA FC 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 5
Magnum 5
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 0
Kickers 04 3
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
TCFC 0
The Storm 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 0
Lightening Company 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 3
Minnesota FC 3
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
BYOB 2
Bloomington United 1
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Untouchables 6
Mothers of Invention 0
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 4
Blast II 3
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 6
Csub60 2
 
Monday, June 15, 2015 @ 6:30pm
Final
LynLake United 4
Clann na Gael 1
 
Sunday, June 14, 2015 @ 8:30pm
Final
FC St. Paul 1
Red Devils 6
 
Sunday, June 14, 2015 @ 7:30pm
Final
Dyslexia Untied 0
Palangs FC 0
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
Mill City FC 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 0
Minnesota Axmen 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
La Cantera 4
African Tonic 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 12
Stegman's Blues 0
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
BEEF! United 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 2
MKSA Royals 0
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
Moose Tornadoes 0
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Chameleons FC 0
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 3
Blackwatch F.C. 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 2
Unatletico Madrid 4
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Kolour 3
Tsunami FC 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 0
Liverpool FC 12
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 2
Maccabi Minneapolis 3
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
River Otters 1
Hercules FC 1
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 6
Junior Legends 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Muggins FC 4
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 3
Demons 2
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 1
La Famiglia 6
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
All Stars 3
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 3
Boss FC 1
 
Sunday, June 14, 2015 @ 6:30pm
Final
Fury FC 1
One Touch FC 7
 
Saturday, June 13, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 3
Maplebrook SC 5
 
Monday, June 8, 2015 @ 9:00pm
Final
Minnesota FC 3
Wolverines FC 2
 
Monday, June 8, 2015 @ 8:30pm
Final
Untouchables 1
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, June 8, 2015 @ 8:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
Clann na Gael 3
 
Monday, June 8, 2015 @ 7:00pm
Final
Cartes Rouge 5
Sportboys TC 2
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 1
Lyons 5
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Sidewinders 3
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 0
Lightening Company 7
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Vandals 2
Kickers 04 2
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 3
Csub60 0
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Dunesday 4
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 0
Sound & Fury 6
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 5
Haaka Greys 0
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 1
Iguanas 0
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
General Mills Nature Valley 2
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
BYOB 5
The Storm 1
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 1
Medtronic Pacers 5
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 0
Team Awesome 2
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
LynLake United 4
TCFC 5
 
Monday, June 8, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 5
Beer Dragons 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 8:30pm
Final
Boss FC 1
BEEF! United 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 8:30pm
Final
La Cantera 3
Warlocks 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 7:00pm
Final
Vojos Heroes 4
African Tonic 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 4
River Otters 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 4
Junior Legends 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 4
Muggins FC 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
One Touch FC 5
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 7
Rampage FC 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 1
Palangs FC 0
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Kolour 2
FC St. Paul 4
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 3
All Stars 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Unatletico Madrid 5
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 0
Mill City FC 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Nomad FC 7
Stegman's Blues 1
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 2
CC United Freeballers 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
Minneapolis Lakers 9
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 1
Minnesota Axmen 7
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 3
Pieces of Schmidt 3
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 2
FC Bosna 2
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 2
Tonka United 5
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 3
Tsunami FC 0
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 0
The Craigslist Killaz 5
 
Sunday, June 7, 2015 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 0
Dynamo Eden Prairie 2
 
Monday, June 1, 2015 @ 9:00pm
Final
Lyons 2
Vandals 0
 
Monday, June 1, 2015 @ 8:30pm
Final
Medtronic Shocks 3
Los Gringos 1
 
Monday, June 1, 2015 @ 8:00pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Real B Town Blue Birds 7
 
Monday, June 1, 2015 @ 8:00pm
Final
The Storm 0
Bloomington United 1
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
ACME 4
Clann na Gael 5
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 0
Kickers 04 5
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 1
Minnesota FC 4
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
JAWA FC 2
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Untouchables 6
Hooligans FC 3
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Blast 3
Medtronic Pacers 2
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 2
LynLake United 3
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
MacPherson 4
Bloomington Knights 0
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 3
Iguanas 0
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 3
Cartes Rouge 4
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Haaka Greys 2
Kickers FC 1
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
BYOB 1
TCFC 4
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 1
Beer Dragons 4
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
Lightening Company 1
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Team Awesome 2
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 2
Half Time Rec 4
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 6
Csub60 3
 
Monday, June 1, 2015 @ 6:00pm
Final
Minnesota Flying Loons 6
Northern FC 2
 
Sunday, May 31, 2015 @ 8:30pm
Final
Junior Legends 2
Red Devils 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 8:30pm
Final
FC St. Paul 2
Sporting Real United FC 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 8:00pm
Final
Pieces of Schmidt 1
La Cantera 3
 
Sunday, May 31, 2015 @ 7:00pm
Final
Minneapolis Lakers 3
Dyslexia Untied 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 2
Maccabi Minneapolis 5
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 6
Demons 3
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Warlocks 2
Vojos Heroes 2
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Nomad FC 5
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 3
Mill City FC 2
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
CC United Freeballers 5
Tonka United 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 9
Fury FC 3
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 3
Stegman's Blues 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
Rampage FC 3
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 3
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 1
River Otters 4
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 5
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
Boss FC 8
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Centennial Wiseguys 4
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Moose Tornadoes 6
Hercules FC 2
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Saint Croix Valley United 5
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 5
3M Dogs 0
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
African Tonic 3
Chameleons FC 0
 
Sunday, May 31, 2015 @ 6:30pm
Final
F.C. Friendship 1
Liverpool FC 5
 
Wednesday, May 27, 2015 @ 9:00pm
Final
Centennial Wiseguys 1
Red Devils 3
 
Sunday, May 24, 2015 @ 7:00pm
Final
La Famiglia 2
La Cantera 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 9:00pm
Final
Bloomington United 3
BYOB 0
 
Monday, May 18, 2015 @ 9:00pm
Final
Eagle Street FC 2
Vandals 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 8:30pm
Final
Kickers FC 3
Blast 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 8:00pm
Final
Mothers of Invention 3
Real B Town Blue Birds 5
 
Monday, May 18, 2015 @ 7:00pm
Final
Wolverines FC 2
Sportboys TC 3
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
JAWA FC 3
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 3
Untouchables 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 3
Medtronic Pacers 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Csub60 0
Team Awesome 6
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
MacPherson 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Dunesday 2
Blast II 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 5
Sound & Fury 2
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
TCFC 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Northern FC 3
Beer Engines FC 5
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
Los Gringos 3
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
LynLake United 0
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Lightening Company 2
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 0
ACME 0
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 2
Beer Dragons 3
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Lyons 2
Haaka Greys 1
 
Monday, May 18, 2015 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
Sidewinders 1
 
Sunday, May 17, 2015 @ 8:30pm
Final
BEEF! United 2
Unatletico Madrid 6
 
Sunday, May 17, 2015 @ 8:30pm
Final
Chameleons FC 0
Warlocks 2
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 3
Saint Croix Valley United 2
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 0
Minneapolis Lakers 2
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 3
Moose Tornadoes 1
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 2
Vojos Heroes 0
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
3M Dogs 0
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 0
Stegman's United 7
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
The Craigslist Killaz 6
F.C. Friendship 2
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Red Devils 5
Kolour 0
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 0
African Tonic 4
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 0
Tonka United 5
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 0
General Mills Cheerios 3
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
Maplebrook SC 5
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 0
Nomad FC 0
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Demons 4
Liverpool FC 5
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 1
FC St. Paul 1
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
All Stars 5
FC Bosna 1
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 5
Fury FC 2
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 0
Maccabi Minneapolis 4
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
River Otters 2
CC United Freeballers 0
 
Sunday, May 17, 2015 @ 6:30pm
Final
Centennial Wiseguys 1
Sporting Real United FC 3
 
Friday, May 15, 2015 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 4
Mothers of Invention 3
 
Monday, May 11, 2015 @ 9:00pm
Final
Medtronic Shocks 1
Wolverines FC 2
 
Monday, May 11, 2015 @ 9:00pm
Final
Brit's Pub FC 2
BYOB 2
 
Monday, May 11, 2015 @ 8:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Lyons 1
 
Monday, May 11, 2015 @ 8:00pm
Final
Blast II 3
Northern FC 0
 
Monday, May 11, 2015 @ 8:00pm
Final
ACME 1
LynLake United 1
 
Monday, May 11, 2015 @ 8:00pm
Final
Sportboys TC 1
Magnum 1
 
Monday, May 11, 2015 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 3
Kickers FC 1
 
Monday, May 11, 2015 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
Minnesota FC 1