2016 Results


Sunday, August 28, 2016 @ 11:00am
Final
FC Bosna 6
Dynamo Eden Prairie 5
 
Sunday, August 28, 2016 @ 11:00am
Final
Chameleons FC 1
Sunu Foundation FC 0
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 4
Tonka United 2
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 3
Junior Legends 1
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 0
Liverpool FC 6
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
Kickers 04 5
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 1
Blackwatch F.C. 4
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 4
Palangs FC 2
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
La Cantera 2
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 1
BEEF! United 0
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
ACME 1
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 0
Rampage FC 2
 
Wednesday, August 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
Dynamo Eden Prairie 4
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 1
Medtronic Pacers 4
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 3
Untouchables 2
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Vandals 3
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
African Tonic 0
Kickers 04 2
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 2
Medtronic Shocks 4
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
ACME 4
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
MacPherson 0
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 3
Dunesday 1
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
Brit's Pub FC 2
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Cartes Rouge 0
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 2
Half Time Rec 1
 
Monday, August 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
Palangs FC 2
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Blackwatch F.C. 6
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 4
Red Devils 9
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
Liverpool FC 6
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
FC Bosna 6
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 2
3M Dogs 1
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
BYOB 0
Dynamo Eden Prairie 4
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 4
Sporting Real United FC 5
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 1
Rampage FC 3
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 0
Muggins FC 3
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Junior Legends 4
 
Sunday, August 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 0
Du Nord FC 7
 
Tuesday, August 16, 2016 @ 8:00pm
Final
Junior Legends 4
Kolour 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 8:30pm
Final
Csub60 3
Los Gringos 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 8:30pm
Final
TCFC 2
MacPherson 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 8:00pm
Final
Hooligans FC 1
Half Time Rec 6
 
Monday, August 15, 2016 @ 8:00pm
Final
Sportboys TC 0
Palangs FC 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 0
Kickers FC 2
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 4
Minnesota FC 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Dunesday 2
Minnesota Flying Loons 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 2
Sidewinders 9
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 1
Blast 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 1
The Storm 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Beer Engines FC 2
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Untouchables 2
Sound & Fury 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 0
ACME 5
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 8
Eagle Street FC 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 1
Bloomington Knights 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 2
Mothers of Invention 2
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 0
Cartes Rouge 12
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 2
Beer Dragons 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
The Enlightening 2
Medtronic Pacers 3
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 4
Blast II 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 1
Norsemen United 10
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:00pm
Final
JAWA FC 0
Jogo Lento 0
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:00pm
Final
BYOB 5
Brit's Pub FC 1
 
Monday, August 15, 2016 @ 6:00pm
Final
Northern FC 0
Vandals 6
 
Sunday, August 14, 2016 @ 8:00pm
Final
Dynamo Eden Prairie 0
Dyslexia Untied 0
 
Sunday, August 14, 2016 @ 8:00pm
Final
Stegman's United 0
Kolour 0
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 5
Saint Paul Celtics 3
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 5
Stegman's Blues 1
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 4
Sunu Foundation FC 4
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 1
FC Bosna 4
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 3
Fury FC 0
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 0
Blackwatch F.C. 6
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
One Touch FC 0
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Maplebrook SC 1
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Boss FC 4
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 1
Rampage FC 5
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 10
FC St. Paul 2
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 2
River Otters 2
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 3
F.C. Shango 1
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 10
Lakeville United 1
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 1
Muggins FC 7
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 4
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 5
Mill City FC 2
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:00pm
Final
La Famiglia 0
La Cantera 2
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:00pm
Final
Twin Cities North Boys 0
Sporting Real United FC 4
 
Sunday, August 14, 2016 @ 6:00pm
Final
African Tonic 3
Vojos Heroes 4
 
Saturday, August 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 1
Pieces of Schmidt 1
 
Thursday, August 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
Bloomington Knights 1
 
Wednesday, August 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 0
Blast 1
 
Tuesday, August 9, 2016 @ 7:00pm
Final
Maplebrook SC 7
African Tonic 3
 
Monday, August 8, 2016 @ 8:30pm
Final
LynLake United 0
Clann na Gael 6
 
Monday, August 8, 2016 @ 8:00pm
Final
Bloomington United 0
Jogo Lento 10
 
Monday, August 8, 2016 @ 8:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 2
BYOB 2
 
Monday, August 8, 2016 @ 7:00pm
Final
Bloomington Knights 2
Sportboys TC 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 1
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 2
Los Gringos 0
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
The Enlightening 2
Eagle Street FC 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
ACME 5
Northern FC 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Norsemen United 2
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 3
Kickers FC 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
Team Awesome 4
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
TCFC 2
Beer Dragons 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
Dunesday 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 2
The bunker 2
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 0
Kickers 04 5
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Minnesota FC 1
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
The Storm 6
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Cartes Rouge 3
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 1
Medtronic Shocks 0
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast 3
Sith Trap Lords 0
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 4
Mothers of Invention 2
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:00pm
Final
Wolverines FC 1
Brit's Pub FC 5
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:00pm
Final
Sidewinders 0
Palangs FC 3
 
Monday, August 8, 2016 @ 6:00pm
Final
Untouchables 5
Half Time Rec 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 8:00pm
Final
FC St. Paul 0
Twin Cities North Boys 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 1
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 1
Simba United 3
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 2
Jack's Boys 1
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
MKSA Royals 1
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 2
Junior Legends 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 0
Hercules FC 1
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
Blackwatch F.C. 5
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 0
Minnesota Axmen 0
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 11
Lakeville United 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 3
Stegman's United 0
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 4
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 3
La Famiglia 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Paul Celtics 1
Tsunami FC 2
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 2
Du Nord FC 4
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
FC Bosna 6
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
La Cantera 2
Maplebrook SC 0
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 2
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 0
Unatletico Madrid 5
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:00pm
Final
African Tonic 0
Red Devils 1
 
Sunday, August 7, 2016 @ 6:00pm
Final
Sporting Real United FC 2
Kolour 1
 
Thursday, August 4, 2016 @ 7:00pm
Final
Brit's Pub FC 2
Sportboys TC 1
 
Thursday, August 4, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 0
TCFC 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 8:30pm
Final
Kickers FC 2
Blast 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 8:00pm
Final
Blast II 1
Vandals 4
 
Monday, August 1, 2016 @ 8:00pm
Final
Team Awesome 3
LynLake United 4
 
Monday, August 1, 2016 @ 7:30pm
Final
Beer Dragons 2
MacPherson 4
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 0
Norsemen United 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 3
Northern FC 0
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 0
Medtronic Shocks 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
The Enlightening 1
Sith Trap Lords 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 5
Bloomington Knights 0
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Sound & Fury 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 2
Minnesota Flying Loons 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 0
Lyons 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
ACME 4
Minnesota FC 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Mothers of Invention 7
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 0
Iguanas 8
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
Kickers 04 3
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
TCFC 3
The Storm 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 2
Untouchables 3
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Csub60 0
Magnum 7
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:30pm
Final
Dunesday 4
Beer Engines FC 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:00pm
Final
Sportboys TC 5
Wolverines FC 1
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
Brit's Pub FC 3
 
Monday, August 1, 2016 @ 6:00pm
Final
Sidewinders 1
BYOB 0
 
Sunday, July 31, 2016 @ 8:00pm
Final
Chameleons FC 3
Kolour 0
 
Sunday, July 31, 2016 @ 8:00pm
Final
Maplebrook SC 1
Red Devils 6
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 5
Hercules FC 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 1
Jack's Boys 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 2
Stegman's Blues 0
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
La Cantera 10
African Tonic 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Boss FC 0
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 6
Fury FC 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 2
Du Nord FC 8
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
Jogoo Road Warriors 3
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 5
Saint Paul Celtics 2
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 3
3M Dogs 7
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
FC St. Paul 1
Sunu Foundation FC 5
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
Saint Croix Valley United 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 1
Tsunami FC 4
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
Unatletico Madrid 5
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 0
Junior Legends 4
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 1
General Mills Cheerios 1
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 2
La Famiglia 3
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 1
Maccabi Minneapolis 0
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Liverpool FC 10
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:00pm
Final
Mill City FC 1
Dyslexia Untied 2
 
Sunday, July 31, 2016 @ 6:00pm
Final
Stegman's United 3
Twin Cities North Boys 1
 
Monday, July 25, 2016 @ 8:30pm
Final
General Mills Cheerios 4
Dyslexia Untied 1
 
Monday, July 25, 2016 @ 8:30pm
Final
Beer Dragons 2
Los Gringos 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 7:30pm
Final
The Storm 0
MacPherson 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 7:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 1
Sportboys TC 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 10
General Mills Nature Valley 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Eagle Street FC 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
ACME 2
Clann na Gael 3
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
Medtronic Shocks 3
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 6
Bloomington United 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 2
Half Time Rec 3
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
Sith Trap Lords 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 1
Minnesota FC 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
TCFC 1
Magnum 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Iguanas 1
Minnesota Flying Loons 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 1
Norsemen United 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
The Enlightening 1
Kickers FC 7
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 3
Northern FC 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 1
Dunesday 4
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Untouchables 5
Mothers of Invention 0
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 0
Vandals 1
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 2
BYOB 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast 0
Kickers 04 6
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 0
Palangs FC 6
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 0
Cartes Rouge 2
 
Monday, July 25, 2016 @ 6:00pm
Final
Sidewinders 0
Brit's Pub FC 1
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Cities North Boys 7
Kolour 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 0
Minnesota Axmen 4
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 5
Fury FC 0
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 4
Saint Paul Celtics 3
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Tonka United 0
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 3
FC Bosna 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 1
Rampage FC 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Chameleons FC 1
Junior Legends 3
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 0
Unatletico Madrid 6
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 2
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 0
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 4
Lakeville United 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 6
FC St. Paul 0
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 2
Dyslexia Untied 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 1
La Cantera 4
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 3
Maccabi Minneapolis 5
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 2
MKSA Royals 0
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 3
Stegman's United 0
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 6
Mill City FC 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 4
African Tonic 2
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 2
Minneapolis Lakers 3
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Liverpool FC 5
 
Sunday, July 24, 2016 @ 6:00pm
Final
Red Devils 0
Vojos Heroes 3
 
Wednesday, July 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Kolour 4
Sunu Foundation FC 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 8:30pm
Final
Hooligans FC 2
The bunker 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 8:30pm
Final
The Enlightening 1
Lyons 4
 
Monday, July 18, 2016 @ 8:00pm
Final
Blast II 4
LynLake United 2
 
Monday, July 18, 2016 @ 8:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 3
Wolverines FC 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 7:30pm
Final
Csub60 1
MacPherson 5
 
Monday, July 18, 2016 @ 7:00pm
Final
BYOB 4
Sportboys TC 3
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 2
Magnum 2
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
Blast 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Untouchables 4
Norsemen United 2
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
TCFC 3
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 3
Eagle Street FC 2
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Northern FC 2
Team Awesome 3
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Dunesday 4
Bloomington United 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
Sidewinders 0
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 2
Medtronic Shocks 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 2
Iguanas 4
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 3
General Mills Nature Valley 0
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 4
Sith Trap Lords 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 1
Minnesota FC 2
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 2
Minnesota Flying Loons 3
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 7
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:00pm
Final
ACME 1
Vandals 0
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:00pm
Final
Beer Engines FC 0
JAWA FC 1
 
Monday, July 18, 2016 @ 6:00pm
Final
Palangs FC 7
Brit's Pub FC 0
 
Sunday, July 17, 2016 @ 8:00pm
Final
Kolour 7
FC St. Paul 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 8:00pm
Final
La Cantera 1
Red Devils 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 7
One Touch FC 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 2
Junior Legends 3
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Saint Croix Valley United 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 1
3M Dogs 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 5
Maccabi Minneapolis 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 4
River Otters 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
African Tonic 5
Pieces of Schmidt 0
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 1
Minnesota Axmen 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
Tonka United 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 2
Jogoo Road Warriors 3
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 1
Jack's Boys 0
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Fury FC 0
Simba United 4
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 0
Mill City FC 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 0
Maplebrook SC 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 0
Muggins FC 5
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 7
Stegman's Blues 2
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Cities North Boys 0
Sunu Foundation FC 4
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Dynamo Eden Prairie 8
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Paul Celtics 1
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Lakeville United 0
BEEF! United 7
 
Sunday, July 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Chameleons FC 1
Sporting Real United FC 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 8:30pm
Final
Medtronic Pacers 5
Sith Trap Lords 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 8:00pm
Final
LynLake United 0
Vandals 2
 
Monday, July 11, 2016 @ 8:00pm
Final
Real B Town Blue Birds 3
Palangs FC 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 7:30pm
Final
Magnum 0
MacPherson 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 7:00pm
Final
Sidewinders 0
Sportboys TC 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 1
The Storm 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 0
Beer Engines FC 2
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 0
Untouchables 6
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 2
ACME 2
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 4
Mothers of Invention 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 2
Minnesota Flying Loons 4
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Csub60 1
Beer Dragons 3
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 4
The Enlightening 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Northern FC 1
Minnesota FC 2
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 4
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 0
Kickers FC 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 2
Team Awesome 3
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
TCFC 0
Medtronic Shocks 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Iguanas 2
Dunesday 4
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 2
Sound & Fury 2
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:00pm
Final
Bloomington Knights 1
Brit's Pub FC 3
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:00pm
Final
Cartes Rouge 1
Jogo Lento 1
 
Monday, July 11, 2016 @ 6:00pm
Final
BYOB 3
Wolverines FC 0
 
Sunday, July 10, 2016 @ 8:00pm
Final
3M Dogs 1
BEEF! United 0
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 7
Minneapolis Lakers 5
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 3
MKSA Royals 0
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 0
FC Bosna 6
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 0
Simba United 3
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Maplebrook SC 2
La Famiglia 0
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
One Touch FC 1
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
Dynamo Eden Prairie 1
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 0
Fury FC 1
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 3
African Tonic 3
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 4
Liverpool FC 3
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
FC St. Paul 0
Chameleons FC 4
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Paul Celtics 0
Muggins FC 4
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 0
Blackwatch F.C. 4
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Mill City FC 0
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Red Devils 7
Pieces of Schmidt 1
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 1
Tsunami FC 2
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 0
Tonka United 3
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 2
Stegman's United 1
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 2
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Junior Legends 5
Twin Cities North Boys 2
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Sunu Foundation FC 2
Kolour 2
 
Sunday, July 10, 2016 @ 6:00pm
Final
La Cantera 1
Vojos Heroes 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 8:30pm
Final
The Enlightening 2
Blast 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 8:00pm
Final
Vandals 0
Clann na Gael 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 8:00pm
Final
Bloomington Knights 2
Wolverines FC 2
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 3
Norsemen United 2
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Csub60 2
TCFC 4
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 2
The bunker 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
ACME 3
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 2
Los Gringos 1
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 1
Lyons 5
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Hooligans FC 5
Mothers of Invention 2
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 2
Iguanas 2
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 0
Beer Dragons 1
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 2
Eagle Street FC 4
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 0
Minnesota FC 3
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 4
Untouchables 9
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 2
Minnesota Flying Loons 6
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Sidewinders 1
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 3
Kickers 04 3
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 3
Northern FC 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 3
Medtronic Shocks 2
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Dunesday 0
Cartes Rouge 3
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 2
Brit's Pub FC 0
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:00pm
Final
Beer Engines FC 3
Jogo Lento 1
 
Monday, June 27, 2016 @ 6:00pm
Final
Palangs FC 2
BYOB 2
 
Sunday, June 26, 2016 @ 8:00pm
Final
F.C. Shango 1
Saint Paul Celtics 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 4
Pieces of Schmidt 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Hercules FC 0
3M Dogs 5
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 5
FC St. Paul 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 3
General Mills Cheerios 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Red Devils 6
La Famiglia 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 3
Stegman's Blues 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Kolour 1
Junior Legends 5
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Dynamo Eden Prairie 7
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
African Tonic 3
Maplebrook SC 8
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 0
Jack's Boys 6
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 2
Tonka United 2
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Cities North Boys 2
Chameleons FC 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 0
Blackwatch F.C. 4
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 2
MKSA Royals 7
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
La Cantera 3
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 2
Boss FC 6
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 4
Fury FC 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 4
Sunu Foundation FC 1
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 2
Unatletico Madrid 2
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:00pm
Final
FC Bosna 5
Dyslexia Untied 0
 
Sunday, June 26, 2016 @ 6:00pm
Final
Simba United 2
BEEF! United 1
 
Thursday, June 23, 2016 @ 8:30pm
Final
Norsemen United 2
The bunker 3
 
Tuesday, June 21, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 2
Chameleons FC 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 8:30pm
Final
Mothers of Invention 1
The bunker 4
 
Monday, June 20, 2016 @ 8:30pm
Final
Blast 0
Lyons 3
 
Monday, June 20, 2016 @ 8:00pm
Final
Brit's Pub FC 5
BYOB 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 8:00pm
Final
Jogo Lento 3
JAWA FC 0
 
Monday, June 20, 2016 @ 7:00pm
Final
Palangs FC 2
Sportboys TC 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 0
Kickers 04 5
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington Knights 1
Real B Town Blue Birds 2
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 4
Csub60 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 4
Bloomington United 2
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Hooligans FC 2
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Pacers 2
The Enlightening 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast II 0
Clann na Gael 0
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 5
Medtronic Shocks 0
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 1
Untouchables 4
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 4
Sith Trap Lords 0
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 6
Team Awesome 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 1
TCFC 3
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Dunesday 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Northern FC 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Dragons 2
Magnum 3
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 2
Iguanas 3
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 4
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:00pm
Final
Sidewinders 2
Wolverines FC 4
 
Monday, June 20, 2016 @ 6:00pm
Final
ACME 3
LynLake United 0
 
Sunday, June 19, 2016 @ 8:00pm
Final
Sporting Real United FC 2
Twin Cities North Boys 1
 
Sunday, June 19, 2016 @ 8:00pm
Final
Fury FC 1
BEEF! United 2
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
F.C. Shango 0
Jack's Boys 5
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 2
Simba United 10
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 0
Dynamo Eden Prairie 5
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 6
Tsunami FC 1
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 1
Liverpool FC 6
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Kolour 1
Stegman's United 5
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 2
Saint Croix Valley United 3
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Paul Celtics 0
Maccabi Minneapolis 2
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Unatletico Madrid 1
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 1
Minnesota Axmen 5
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 5
Minneapolis Lakers 0
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 2
Tonka United 4
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 1
General Mills Cheerios 0
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
Rampage FC 3
Hercules FC 0
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
FC St. Paul 0
Junior Legends 5
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 0
Du Nord FC 7
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Pieces of Schmidt 2
Vojos Heroes 3
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:00pm
Final
La Famiglia 1
Red Devils 6
 
Sunday, June 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Jogoo Road Warriors 0
La Cantera 3
 
Thursday, June 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 4
Boss FC 0
 
Monday, June 13, 2016 @ 8:30pm
Final
Mothers of Invention 0
Sound & Fury 7
 
Monday, June 13, 2016 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 1
Lyons 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 8:00pm
Final
Brit's Pub FC 3
Wolverines FC 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 8:00pm
Final
Minnesota FC 1
Vandals 0
 
Monday, June 13, 2016 @ 7:30pm
Final
Medtronic Shocks 2
MacPherson 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 1
Blast 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
BYOB 3
Real B Town Blue Birds 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 1
Untouchables 3
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 3
Beer Engines FC 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 4
Magnum 5
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 3
The Enlightening 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Northern FC 2
ACME 4
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogo Lento 6
Bloomington United 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
Bloomington Knights 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 2
Medtronic Pacers 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 1
Blast II 2
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 4
Hooligans FC 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 8
Csub60 0
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 2
Iguanas 3
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
Palangs FC 3
Sidewinders 0
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 7
General Mills Nature Valley 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Clann na Gael 0
LynLake United 1
 
Monday, June 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Dunesday 2
JAWA FC 0
 
Sunday, June 12, 2016 @ 8:00pm
Final
Kolour 0
Sporting Real United FC 4
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 0
Boss FC 3
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 2
F.C. Shango 0
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 1
Tonka United 2
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 0
Dynamo Eden Prairie 4
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 1
Muggins FC 13
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 2
Liverpool FC 1
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 5
Sunu Foundation FC 5
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 5
Mill City FC 4
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 0
3M Dogs 3
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 3
Minneapolis Lakers 1
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 3
Stegman's Blues 2
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Pieces of Schmidt 3
African Tonic 1
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 0
Chameleons FC 2
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
MKSA Royals 3
River Otters 0
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 2
La Famiglia 4
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Paul Celtics 0
Blackwatch F.C. 7
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 0
Rampage FC 7
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Cities North Boys 3
FC St. Paul 1
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Maplebrook SC 3
Vojos Heroes 1
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Red Devils 0
La Cantera 4
 
Sunday, June 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Hercules FC 1
BEEF! United 4
 
Saturday, June 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 0
Du Nord FC 3
 
Monday, June 6, 2016 @ 8:30pm
Final
Minnesota FC 1
Clann na Gael 3
 
Monday, June 6, 2016 @ 8:30pm
Final
Iguanas 6
Bloomington United 4
 
Monday, June 6, 2016 @ 8:00pm
Final
Norsemen United 1
Half Time Rec 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 8:00pm
Final
Cartes Rouge 2
JAWA FC 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 7:00pm
Final
Wolverines FC 0
Sportboys TC 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast 0
Kickers FC 0
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 3
Csub60 0
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Beer Engines FC 3
Dunesday 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
BYOB 1
Sidewinders 1
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
ACME 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 0
Los Gringos 0
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 1
The Enlightening 1
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Sound & Fury 5
Hooligans FC 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 4
Beer Dragons 0
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 3
Eagle Street FC 1
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Team Awesome 5
Northern FC 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 4
General Mills Nature Valley 0
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers 04 4
Medtronic Pacers 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Blast II 3
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
The Storm 2
TCFC 2
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 2
Real B Town Blue Birds 1
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:30pm
Final
Untouchables 3
The bunker 6
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Bloomington Knights 0
Palangs FC 4
 
Monday, June 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Minnesota Flying Loons 0
Jogo Lento 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 8:00pm
Final
Tsunami FC 2
Saint Paul Celtics 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 7:00pm
Final
Fury FC 0
Rampage FC 7
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Sunu Foundation FC 3
FC St. Paul 0
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Saint Croix Valley United 1
Minnesota Axmen 3
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 6
F.C. Shango 4
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Unatletico Madrid 3
Tonka United 3
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Cheerios 1
Dynamo Eden Prairie 5
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 2
Maplebrook SC 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 0
Muggins FC 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 8
River Otters 0
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 1
Mill City FC 0
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
La Cantera 4
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 3
Maccabi Minneapolis 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 2
MKSA Royals 4
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Boss FC 3
FC Bosna 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
African Tonic 2
La Famiglia 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Cities North Boys 2
Stegman's United 0
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Du Nord FC 6
One Touch FC 2
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
Kolour 2
Chameleons FC 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 7
Lakeville United 2
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:00pm
Final
Vojos Heroes 0
Red Devils 1
 
Sunday, June 5, 2016 @ 6:00pm
Final
Junior Legends 2
Sporting Real United FC 2
 
Sunday, June 5, 2016 @ 10:30am
Final
Hercules FC 0
Simba United 8
 
Monday, May 23, 2016 @ 8:30pm
Final
Kickers 04 7
Blast 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 8:00pm
Final
Northern FC 0
LynLake United 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 8:00pm
Final
BYOB 0
Palangs FC 3
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 0
Lyons 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 0
Blast II 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Los Gringos 2
Beer Dragons 0
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Iguanas 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 3
Hooligans FC 1
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Kickers FC 1
The Enlightening 5
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 4
Csub60 1
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Half Time Rec 3
Sound & Fury 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 3
Team Awesome 1
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
TCFC 1
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 1
Bloomington Knights 5
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Cartes Rouge 4
Beer Engines FC 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 2
The Storm 0
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 0
Medtronic Pacers 6
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Clann na Gael 0
ACME 3
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Mothers of Invention 3
Untouchables 5
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:30pm
Final
Real B Town Blue Birds 0
Sidewinders 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:00pm
Final
Dunesday 1
Jogo Lento 2
 
Monday, May 23, 2016 @ 6:00pm
Final
Bloomington United 0
JAWA FC 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 8:00pm
Final
African Tonic 1
La Cantera 5
 
Sunday, May 22, 2016 @ 8:00pm
Final
FC St. Paul 0
Sporting Real United FC 5
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Maccabi Minneapolis 8
Tsunami FC 6
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
One Touch FC 1
River Otters 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
FC Bosna 2
Saint Croix Valley United 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Junior Legends 3
Chameleons FC 3
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Liverpool FC 4
Du Nord FC 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Jogoo Road Warriors 2
Pieces of Schmidt 0
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Jack's Boys 1
Blackwatch F.C. 3
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Lakeville United 2
Hercules FC 1
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Dyslexia Untied 4
Boss FC 0
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
Maplebrook SC 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 4
F.C. Shango 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 1
Stegman's Blues 0
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's United 4
Sunu Foundation FC 1
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 1
Dynamo Eden Prairie 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Minneapolis Lakers 6
Saint Paul Celtics 0
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota Axmen 2
General Mills Cheerios 3
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:30pm
Final
Fury FC 2
3M Dogs 3
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:00pm
Final
Rampage FC 3
BEEF! United 1
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:00pm
Final
La Famiglia 0
Vojos Heroes 1
 
Sunday, May 22, 2016 @ 6:00pm
Final
Kolour 3
Twin Cities North Boys 2
 
Sunday, May 22, 2016 @ 4:00pm
Final
MKSA Royals 4
Unatletico Madrid 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
TCFC 6
Los Gringos 0
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Minnesota Flying Loons 1
Cartes Rouge 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Mothers of Invention 1
Half Time Rec 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Iguanas 4
Jogo Lento 3
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:15pm
Final
Sidewinders 1
Bloomington Knights 0
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Wolverines FC 1
Real B Town Blue Birds 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
The bunker 4
Hooligans FC 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Northern FC 0
Clann na Gael 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Blast 0
Medtronic Pacers 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Sportboys TC 1
BYOB 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Medtronic Shocks 4
Beer Dragons 0
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
JAWA FC 0
Beer Engines FC 4
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
General Mills Nature Valley 0
Sound & Fury 4
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Eagle Street FC 1
Kickers FC 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Minnesota FC 1
ACME 4
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
MacPherson 4
Csub60 2
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Bloomington United 2
Dunesday 8
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Lyons 5
The Enlightening 0
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Vandals 0
Blast II 1
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Magnum 1
The Storm 3
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Brit's Pub FC 1
Palangs FC 5
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Norsemen United 1
Untouchables 4
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
Sith Trap Lords 1
Kickers 04 5
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:30pm
Final
LynLake United 1
Team Awesome 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 8:00pm
Final
FC St. Paul 0
Kolour 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 8:00pm
Final
Sunu Foundation FC 4
Twin Cities North Boys 2
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
3M Dogs 0
Rampage FC 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Blackwatch F.C. 8
F.C. Shango 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
River Otters 2
Unatletico Madrid 7
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Red Devils 1
African Tonic 4
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
BEEF! United 4
Lakeville United 2
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Sporting Real United FC 1
Chameleons FC 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Tonka United 3
MKSA Royals 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Vojos Heroes 1
Jogoo Road Warriors 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Muggins FC 5
Saint Paul Celtics 1
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Simba United 5
Fury FC 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Mill City FC 3
Boss FC 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
La Famiglia 2
Pieces of Schmidt 2
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Tsunami FC 5
Jack's Boys 3
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Stegman's Blues 1
Du Nord FC 7
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Dynamo Eden Prairie 2
FC Bosna 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 6:30pm
Final